Domácí měli hrůzostrašný vstup do dalšího utkání I. B třídy východ. Už v 8. minutě prohrávali 0:2 po brankách Lukeše. Naštěstí se jim podařilo poměrně rychle vyrovnat. Nejprve se po rohovém kopu hlavou prosadil Pipek a v 16.minutě vyrovnal sváteční střelec Berndt. Poté se hrál bojovný fotbal na těžkém terénu.  Přesto do poločasu ještě jeden gól padl a postaral se o něj semilský Mazánek. Do šaten se odcházelo za stavu 2:3.

Druhý poločas začal mírným tlakem Semil a domácí se museli bránit.  V 63.minutě po akci J.Sedláka se dvakrát prosadil důrazný Zeman. Ve zbytku utkání dominovali oba golmani.  Za domácí se hezkými střelami prezentoval J. Sedlák.  V 90.minutě byl vyloučený domácí brankář Brožíček, který zahrál rukou mimo pokutové území.  Do branky se postavil hráč z pole, Vávra, ale s trestným kopem Peškara práci neměl.

Albrechtice - Semily 3:3 (2:3)

Branky domácích: 13. Pipek, 16. Berndt, 63. Zeman

Branky Semil:  7., 8. Lukeš, 45. Mazánek