Okresní přebor mužů – nadstavba o 1. místo: Březenecká Chomutov – Málkov 3:5 (0:2). Branky: 47. Vondráček Denis, 49. Minařík Petr, 82. Minařík Petr (pen.) – 11. Farář Martin, 36. Boháček Tomáš, 67. Kopta Zdeněk, 70. Kopta Zdeněk, 77. Kopta Zdeněk (pen.).

Další program: Sobota 11. června 14:00 SK Málkov – Březenecká Chomutov.

Okresní přebor mužů – nadstavba o 3. místo: Otvice – Vilémov 10:6 (6:4). Branky: 17. Kontra Jan, 27. Kontra Jan, 45. Kontra Jan, 36. Gábor Zdeněk, 37. Gábor Zdeněk, 39. Gábor Zdeněk, 53. Kontra Jan, 70. Kontra Jan, 0. Filípek Jakub, 66. Bláha Martin – 16. Frajt Lukáš, 32. Frajt Lukáš, 2. Babulík Roman, 5. Kolda Miroslav, 52. Frajt Lukáš, 76. Babulík Roman.

Další program: Sobota 11. června 17:00 Vilémov – Otvice.

Okresní přebor mužů – nadstavba o 5. místo: Droužkovice – Rašovice 2:2 (1:1). Branky: 30. Novotný Zdeněk, 60. Šnábl Jiří – 17. Dvořák Zbyněk (pen.), 75. Dvořák Zbyněk.

Další program: Sobota 11. června 17:00 Rašovice – Droužkovice.

Okresní přebor mužů – nadstavba o 7. místo: SKP Kadaň – Loko Chomutov 6:3 (4:1). Branky: 5. Schreiner Pavel, 22. Krchník Lukáš, 32. Novák Lukáš, 43. Krchník Lukáš, 51. Krchník Lukáš, 53. Paul Vilém – 13. Šimon Ladislav, 64. Folwarczny David, 70. Folwarczny David (pen.).

Další program: Sobota 11. června 17:00 LoKo Chomutov – SKP Kadaň.

Okresní přebor mužů – nadstavba o 9. místo: Vejprty – Libědice 1:1 (1:1). Branky: 43. Hablawetz Petr – 18. Volf František.

Další program: Neděle 12. června 14:00 Libědice – Vejprty.

Okresní přebor mužů – nadstavba o 11. místo: Spořice B – Ervěnice/Jirkov B 5:6 (1:3). Branky: 32. Dvořák Samuel, 87. Uhlíř Michal, 88. Dvořák Denis, 93. Mostovoj Aleksandr, 81. Stecker Ondřej – 19. Chlouba Roman, 26. Šilar Tomáš, 41. Šilar Tomáš (pen.), 60. Selinger Jiří (vl.), 68. Šilar Tomáš, 84. Sečanský Jan.

Další program: Neděle 12. června 17:00 Ervěnice/Jirkov B – Spořice B.

Okresní přebor mužů – nadstavba o 13. místo: Černovice B – Hrušovany 4:1 (2:1). Branky: 3. Welzl Tomáš, 20. Welzl Tomáš, 70. Sukovatý Robert, 77. Welzl Tomáš – 5. Bednář Ondřej.

Další program: Sobota 11. června: 17:00 Hrušovany – Černovice B.

Okresní přebor mužů – nadstavba o 15. místo: Radonice – Perštejn B 3:2 (2:1). Branky: 8. Riška Marek, 42. Petřík Marcel (vl.), 85. Palma Jiří – 14. Šulan Josef, 75. Petřík Marcel.

Další program: Neděle 12. června: Perštejn B – Sparta Radonice.