Pěti přesnými zásahy se na tom podílel strupčický Martin Jaroš. Hosté začali Jirkov zpracovávat už po třech minutách hry, kdy skóre otevřel Zetka. V 9. minutě se Jaroš prosadil poprvé a do poločasu to stihl ještě třikrát. To už domácí fotbalisté ztráceli 0:7. Po obrátce stran přidal Jaroš pátou trefu a hned vystřelil do čela tabulky střelců.

Ve druhém kole letošní sezony Martin Jaroš nenastoupil a přesto Strupčice B doma přemohli nepříjemnou rezervou Spořic 4:2. Strupčice po dvou odehraných kolech nejnižší fotbalové soutěže vedou tabulku se šesti body a společně s Loko Chomutov a Droužkovicemi. Jen díky demolici Jirkova na startu mají nejlepší skóre. Budou i letos pošilhávat po postupu?

Strupčičtí fotbalisté (vpravo) vypadli z poháru s juniorkou Baníku Most.
Krajský pohár: Černovice vyřadily Dobroměřice. Končí Strupčice a Ervěnice-Jirkov