Po prvním poločase bylo na stadionu Slovanu v Jirkově, kde mají Otvice azyl, de facto rozhodnuto. Domácí vedli 3:0 a rázně kráčeli za třemi body. „Koukali jsme na předchozí výsledky domácích a mysleli si, že to bude lepší. Jenže oni předvedli dobrý výkon, byli na tom fyzicky mnohem lépe než my. Navíc jim vyšly první dvě akce. My jsme po těch rychlých gólech přestali hrát, vůbec jsme neběhali, jen jeden kluk tam měl dobrý pohyb. To Otvice si věřily a vycházelo jim i to, co v minulých zápasech ne," všimnul si Hvozda.

Tragédii ale z porážky nechce dělat. „Je to jedno utkání. Musíme se poučit. Chceme být nahoře. Cíl ale nemáme, jen nechceme po zápase jít domů sklíčení tak, jako teď po tom výprasku. Víme, že bude reorganizace okresu; chceme být mezi těmi, kteří budou hrát tu vyšší soutěž, to je jasné."

Oproti minulé sezoně se Chomutov posílil o zkušené hráče, přišli i další fotbalisté. „Já věřím, že budeme šlapat. A až se do mužstva vrátí zranění, i já, bude to snad ještě lepší," culí se Martin Hvozda.

LoKo Chomutov je v současné době plný chuti do života, oproti minulým letům se vrátila chuť do fotbalu. „Nevím přesně, co se stalo, ale asi došlo k nějaké generační obměně, nějací kluci odešli, kvalita už nebyla taková. Teď to chceme zvednout. Máme dobré domácí prostředí, chodí na nás fanoušci. Chceme jim přízeň vrátit dobrými výsledky, tak věřím, že hned v dalším utkání se zase vrátíme na vítěznou vlnu. Ale fakt musíme začít běhat."


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...