„Bylo to těžké utkání a pro nás to jsou zlaté body. Vypadá to, že když hrajeme zezadu a netvoříme, tak nám to jde líp. Organizovaně a disciplinovaně jsme to tady zvládli a vyhráli zaslouženě. Ale místo toho, abychom zápas kontrolovali, tak jsme se dlouho obávali, aby tam něco nespadlo. Chyběli nám dnes třeba Hašek, Zvánovec, Kopečný, takže kdyby s námi nejeli dorostenci, tak jsme tady snad v deseti,“ řekl spořický vedoucí Pavel Svoboda.

„Šli jsme do zápasu s nějakým plánem, věděli jsme, jak soupeř hraje, jenže jsme se zase nevyvarovali naivních chyb a v některých pasážích se plánu ani nedrželi. A Spořice jsou oproti nám tak zkušený mančaft, že si to dokážou pohlídat,“ viděl domácí Pavel Hoznédl.

Chomutovské Levhartice čeká první domácí zápas v rámci EuroCupu.
EuroCup míří do Chomutova! Levhartice v domácí premiéře hostí Sassari

Dobroměřickou jízdu rozjel snajpr, dokončil mladík

Jubilejní desátá výhra v řadě rychle nabrala jednoznačnou podobu 6:0. Dobroměřická parta, lídr s nejlepším útokem a společně se Spořicemi i obranou ve fotbalové I. A třídě, potvrdila ve Strupčicích roli favorita. Zápas prakticky třemi brankami rozhodla už v úvodní čtvrthodině. Dobroměřicím stačila k půltuctu branek jen první a poslední čtvrthodina zápasu.

"Exner načal zápas ve 3. minutě chytrou brankou, vůbec jsme začali dobře. Holman dal druhý gól a Maliňák z penalty, která byla, ve 132. minutě třetí," začal hodnocení zápasu trenér vedoucího týmu soutěže David Holeček. Potěšila ho i pěkná druhá trefa zkušeného Libora Maliňáka a v závěru dvě branky mladého Jakuba Čimpery, jenž skóroval v 81. a 86. minutě.

"Jsem rád, že v den svých 17. narozenin dal dva góly. Kluci mu i dost nahrávali. Mám dobrý pocit z toho, že si zahráli i hráči z lavičky." Přes jasné vítězství však Holeček nedostatky na výkonu svého mužstva našel.

Ilustrační foto z okresního přeboru Otvice - Loko Chomutov, domácí hráči v červenočerném.
Okres: Vilémov se i s lazaretem bil statečně. SKP nakonec slavilo těsně 2:1

"Domácí se několikrát dostali do šanci, které sice brankář Petr Bouček pochytal a podržel nás, ale tak propustnou defenzivu bychom mít neměli," dodal Holeček, jenž po přestávce raději vystřídal čtrnáctigólového nejlepšího kanonýra soutěže Pavla Exnera: "Začalo to být trochu vyhrocené, měl z první půle žlutou kartu a nechtěli jsme riskovat další vyloučení. V podobném duchu se nesla i další střídání, na červené karty náchylnější kluky jsem stáhl, už jich bylo dost." Už v sobotu přivítá dobroměřický tým Lovosice. "Už se těšíme, že si po dvou zápasech zahrajeme doma. Venkovní utkání v Mojžíři i Strupčicích jsme zvládli, teď se musíme nachystat na další," dodal Holeček.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

(vev, pok)