V krajském přeboru mají oba rozdílné nálady. Zatímco Mostečané se po víkendu vyšvihli na třetí místo tabulky, tak Černovice na opačném pólu bojují na čtrnáctém místě o záchranu soutěže. Jenže nenechte se mýlit. Na jaře oba celky shodně posbíraly dvanáct bodů. Černovice na jaře převzal jako hlavní kouč Martin Boček a fotbalisté pod jeho taktovkou sbírají body. Mladí hráči Mostu si ovšem na soupeře věří.

Černovický trenér Martin Boček sbírá na jaře se svým týmem body. Co v poháru?Černovický trenér Martin Boček sbírá na jaře se svým týmem body. Co v poháru?Zdroj: Ladislav Chlíbek

„Všechno se skvěle sešlo, dobrá parta, trenéři. Tréninky stojí za to. Jsme dobře připravení bodovat s každým soupeřem v tabulce. Dalším cílem bude úspěch v krajském poháru, kdy ve středu hrajeme doma proti Černovicím. Bylo by fajn celou pohárovou soutěž vyhrát,“ říká mostecký Petr Kavický, naposledy autor dvou branek proti Perštejnu.

V krajském poháru se ve středu představí také Perštejn, loňský finalista. Ten bude hrát na trávníku žateckého Slavoje, kde úvodní hvizd zazní také v 17.00 hodin.

Divizní Chomutov čeká domácí dohrávka

Ve středu čeká domácí zápas i na divizní fotbalisty FC Chomutov a v sázce je lákavý posun na čtvrté místo v tabulce. Svěřenci trenérů Tomáše Smoly a Ladislava Doksanského vyzvou v dohrávce od 18.30 hodin mužstvo Slaného. Chomutov na jaře ještě neprohrál, je pátý o jeden bod za čtvrtými Louny. Případná výhra nad Slaným ho posune tabulkou výše. Nutné ovšem bude vstřelit gól, což se v posledních dvou zápasech Chomutovu nepovedlo a oba skončily shodně 0:0. Protrhnou chomutovští fotbalisté střeleckou smůlu?

Tanečník Zdeněk Pulpán alias Zeky Rain.
Chomutovský tanečník sní o olympiádě. Prošel si peklem, nevěřil, teď je špičkou