Slušná hra a rychlý fotbal, který předváděly oba týmy, nabídl divákům v Černovicích pouze tři žluté karty, ale zato osm gólů ze hry.

Z toho pouze jeden padl ze značky pokutového kopu, když domácí Dušan Mirga v 11. minutě vyrovnal na 1:1. Hosty dostal opět do vedení Patrik Špicar, který vyraženou střelu od domácího gólmana Petra Novotného dokázal pohotově vrátit do branky. To byl současně i poslední gól Březeneckých. Ještě do poločasu dobře hrající Černovice srovnaly po standardní situaci Liborem Pomajslem, který se trefil hlavou. O svém vítězství pak rozhodli domácí ve druhé polovině utkání.

„I v první polovině zápasu jsme měli spoustu příležitostí, ale neproměnili jsme je. Povedlo se nám to až ve druhém poločase,“ kvitoval čtyři branky ve druhém poločase předseda klubu Jan Richter.

Ve druhé pětačtyřicetiminutovce se dvakrát v řadě prosadil David Váňa, který v rozmezí osmi minut zvýšil na 4:2. V prvním případě to bylo střelou do protipohybu hostujícího brankáře, u druhého gólu získal lacino míč a do prázdné brány přidal rozhodující branku (4:2).

Fotbalisté Baníku se pak snažili napravit nešťastné zaváhání brankáře, jenže góly padaly z kopaček fotbalistů Černovic. Sedm minut před koncem se prosadil opět Libor Pomajsl a brankostroj ukončil v 87. minutě střelou „do šibenice“ Martin Budzík.

SK Černovice - TJ Baník Březenecká Chomutov 6:2 (2:2)

Branky: 11. Mirga Dušan (pen.), 44. Pomajsl Libor, 68. Váňa David, 75. Váňa David, 83. Pomajsl Libor, 87. Bundzík Martin - 2. Boček Jan, 34. Špicar Patrik
Rozhodčí: Šefčík - Oborník, Sabo. ŽK: 2:1. Diváci: 100.

Černovice: Novotný - Heier, Bundzík, Struha (62. Hovorka), Pomajsl, Váňa, Sojčík, Dufek (89. Richter), Hvozda, Kubánek, Mirga (Fazekaš)

Březenecká: Kozel - Červeňák (67. Horáček), Ficek (70. Wittman), Špicar (81. Horák), Hříbal (59. Kučera), Koutník, Boček, Minařík, Nový, Butaš, Rottenberg

M. Kubík, L. Kostrhun