Král postupně skóroval v 21. minutě, pak ve 47. a hattrick zkompletoval v minutě 72. Velice cenné vítězství!

„Byl to velmi důležitý zápas pro náš tým, abychom se mohli zase psychicky nakopnout. Probíhal tak, jak jsme si představovali. Chtěli jsme dát brzký gól, uklidnit se a zápas kontrolovat. To se nám naštěstí povedlo a za tři body jsme rádi,“ vrací se k uplynulému víkendu ervěnický Jan Král.

Když se ho zeptáte na hattrick, tak se zamyslí…

„Dát tři góly je hezký pocit, ani nevím, kdy se mi to naposledy povedlo. Z velké části musím poděkovat spoluhráčům, jelikož to pro mě vypracovali a já měl celkem snadnou úlohu to zakončit. Za kanonýra se nepovažuji, poslední dobou se spíš střelecky trápím,“ přiznává Král a přiznává i jasně vyplývající ambice z postavení v tabulce, kde jsou Ervěnice-Jirkov předposlední. Jaro bude perná záchranářská fuška.

„Postavení není ideální, ale pořád v to věříme, že se to zlomí a začneme bodovat. Myslím, že každý z nás pro to dělá maximum, jak hráči, tak celý realizační tým. Jediné co nás trápí, ta je velká marodka. Hodně kluků nám chybí a je to znát zejména na sestavě. Takže musíme rotovat sestavou a spousta kluků hraje na jiném postu než jsou zvyklí. Přes zimu se nám povedlo udělat nějaké posily a věřím, že nám pomohou k lepším výkonům,“ přeje si fotbalový sympaťák, před nímž je domácí duel s Kláštercem, na který se jeho mužstvo chce bodově dotáhnout.