Vedoucí tandem nasbíral shodně 25 výher, Strupčice mají se 133 nastřílenými góly nejlepší ofenzivu, Chlumčany se naopak pyšní s pouhými 32 inkasovanými brankami nejlepší defenzivu. "Už před zápasem ve Strupčicích jsem říkal, že vzájemný zápas nerozhodne, že sezona bude dlouhá, a to se také potvrdilo. Ještě jsme ve hře," uvedl chlumčanský trenér Martin Svoboda.

Nadcházející sobota rozhodne. Strupčice doma hostí nevyzpytatelné Podbořany, Chlumčany mají před svými fanoušky poslední Obrnice.

„Na zápas se velice těším. Je to zápas o všechno a ještě na domácím hřišti. Doufám, že dorazí hodně lidí a budou nás hát za postupem. My se budeme snažit hrát ze zajištěné obrany a proměnit šance, kterých máme v každém zápase dostatek, ale bohužel se nám je teď nedaří proměňovat. Budeme doufat, že se to teď obrátí a uspějeme minimálně za dva body, které nás posunou do I. A třídy,“ přeje si strupčický kanonýr Petr Nový, jinak druhý muž pořadí střelců I. B třídy B. Na vedoucího Patrika Zomera, který vsítil 42 branek ztrácí Nový pět zásahů.

Sám dokáže v zápasech pálit jako u Verdunu. Před týdnem dal čtyři góly Obrnicím, naposledy v Oseku se také prosadil. Je v jeho silách s pořadím střelců ještě zahýbat?

„Na Páťu Zomera už se určitě nedostanu. Nemyslím si, že v posledním zápase bude padat hodně branek. Je možné, že mě ještě přeskočí třetí Luboš Koubek z Lenešic, ale pokud vyhrajeme a budeme slavit postup, tak mi to vadit nebude, takže klidně beru třetí místo střelce a hlavně postup,“ usmívá se Petr Nový. Bude mít důvody k úsměvům i v sobotním odpoledni?


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...