Spořice měly komplikovaný start jara, když úvodní dva zápasy měly odložené. A tak parta kolem kanonýra Františka Haška má dohrávky ve svátečních dnech. Tento víkend tak museli spořičtí borci absolvoval dva zápasy. V sobotu venku složili 3:0 Dobroměřice a ve sváteční pondělí 1:0 přemohli v dohrávce druhé Ledvice.

„Do jarní části jsme celkově vstoupili velice úspěšně. Máme teď před sebou náročné zápasy v krátké době a kluci se s tím popasovali na výbornou. Makáme jako tým a je to znát i na naší hře, kde dokážeme přehrávat i týmy jako jsou Ledvice, Dobroměřice a někdy jako i dnes s malinkým štěstíčkem vyhrát,“ usmívá se kanonýr František Hašek, autor dvou gólů v Dobroměřicích a vedoucí muž tabulky střelců. I dobroměřický kouč David Holeček před Spořicemi smekl.

Málkov (v černém) - Podbořany
FOTO, VIDEO: Málkov má dobrou sezonu, opakovaně ale selhává v rozstřelech

„Výborný soupeř. Takový je fotbal, ale Spořice chtěly vyhrát a šly si za tím,“ řekl trenér Dobroměřic. A má pravdu. Spořice na jaře prohrály jen jednou, vše ostatní byly výhry.

„Hrajeme útočný fotbal se zajištěnou obranou, což jsme teď ty dva zápasy dokonale předvedli a určitě v tom budeme pokračovat i nadále. V kabině je skvělá atmosféra, kluci bojují a s takovou půjdeme i do dalších zápasů pro další body. Hlad po gólech mám pořád stejný a jako v Dobroměřicích, tak i v dalších zápasech budu pokračovat. Mě nezastaví,“ burcuje František Hašek, kterého v následujícím víkendu čeká domácí mač s Ervěnicemi-Jirkovem.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …