I když šlo o souboj týmů ze spodní části tabulky I.A třídy, předváděly oba týmy kvalitní fotbal. Ze začátku měli víc balon na svých kopačkách Údličtí, což se projevilo i na stavu utkání. Přesně po půlhodině hry se střelecky prosadil Štefan Micák, který pohotově reagoval v pokutovém území. Již o čtyři minuty ale po skrumáži před bránou vyrovnal Vít Rajnyš, a když ještě v prvním poločase skončila hlavička Micáka těsně mimo bránu, šlo se do kabin za nerozhodného stavu 1:1.

close Fotbalová tabulka info Zdroj: Deník zoom_in

Druhá část hry už patřila více hostům. Hosté, ale nakonec i domácí si vypracovali několik šancí, obrany na čele s brankáři vždy nebezpečí odvrátili. Gólově se prosadil až v 70. minutě František Polka, který zužitkoval vypracovanou příležitost a nepřehlednou situaci před domácí bránou vyřešil střelou k levé tyči (1:2). V posledních minutách se Údličtí snažili ještě o vyrovnání, ale zůstalo jen u nedokončených střeleckých příležitostí.

Sokol Březno získalo poprvé v sezoně plný počet bodů a je na 11. místě skupiny B. Údlice jsou se stejným počtem bodů na 10. příčce.

Sokol Údlice - Sokol Březno 1:2 (1:1)

Branky: 30. Micák Štefan - 34. Rajnyš Vít, 70. Polka František
Rozhodčí: Menšík - Pašek, Krutina. ŽK: 4/2. Diváci: 80

Údlice: Janda - Šimon, Micák, L. Kučera, Klíma, Čížkovský, Žďánský (68. Králík), Hašek, Valenta, Trunec, Horna (15. Husák)

Březno: Lux - D. Rezek, D. Svoboda, F. Rezek, Hlavatý, Polka, M. Rezek, Kočan, Mataj (51, Paldrman), Rajnyš, Král

Ostatní výsledky I. A třídy:
FK Vroutek - FK Bílina 1:0 (0:0), pen: 4:3
SK Ervěnice-Jirkov - SK Havran Kryry 8:3 (4:2)
TJ Tatran Podbořany - FK Postoloprty 3:2 (2:0)
TJ Sokol Domoušice - FK Klášterec n.O. 7:1 (4:0)
SK Viktorie Ledvice - TJ Kopisty 2:3 (0:1), pen: 2:4
TJ Sokol Obrnice - 1. FC Spořice 0:3 (0:1)

M. Kubík, L. Kostrhun