Utkání se hrálo s ohledem na počasí na hřišti s umělým povrchem v Chomutově. Do zápasu vstoupili lépe domácí, když se v šesté minutě prosadil Samuel Dvořák. Hosté však odpověděli velmi rychle. Už za dvě minuty srovnal Jan Bauer. Spořice postupem času získávali herní převahu, ale své akce nedokázali dotáhnout až do kýženého konce. To hosté byli efektivnější. Po půl hodině hry se hosté dostali brejkem až k domácí brance a kapitán týmu Michal Škuléty je poslal do vedení.

Spořice na druhý obdržený gól reagovali zvýšenou aktivitou. Po vyrovnání sahali už po pár minutách, když lob Patrika Kopečného skončil na horní tyči branky gólmana Petra Pařila. Do další šance se po chvíli dostal Lukáš Zvánovec, ale ani on nebyl v koncovce úspěšný. Když Spořice nedokázaly využít třetí šance v řadě, přišel trest v podobě třetího gólu hostů. Ti se dostali zásluhou Michala Škulétyho až k pokutovému území. Následoval centr před branku, kde už čekal Lukáš Mařík a prostřelil potřetí gólmana Miroslava Zajíce.

Ve druhém poločase se domácí jen zvolna dostávali do tempa. V 59. minutě se podruhé prosadil Samuel Dvořák a zápas zdramatizoval. Hosté ale jednogólové vedení uhájili a uzavřeli tak podzimní část soutěže vítězstvím za tři body. Se ziskem 27. bodů přezimují na šestém místě. Spořice jsou sedmé.

1. FC Spořice – FK Klášterec n.O. 2:3 (1:3)

Branky: 6. 59. Dvořák Samuel – 8. Bauer Jan, 28. Škultéty Michal, 39. Mařík Lukáš. Rozhodčí: Provazník, Zitko, Mudrová. ŽK: 2/2. Diváci: 50.

1. FC Spořice: Zajíc Miloslav, Zvánovec Lukáš, Drbohlav Matěj, Pěnička Aleš, Dvořák Samuel, Kopečný Patrik, Eiselt Jan, Hašek František (46. Eleš Jindřich), Šmok Daniel, Faltus Milan, Šlachta Jakub.

FK Klášterec n.O.: Pařil Petr, Škultéty Jaroslav, Moravec Miloslav, Micák Štefan, Hlaváček Štěpán (68. Škultéty Pavel), Dokoupil Pavel (92. Hofman Martin), Mařík Lukáš, Škultéty Michal, Bauer Jan, Kolář Ivan, Hradecký Vojtěch (90. Holý Jaroslav).