Domácí obránci se nestačili ještě pořádně rozkoukat a už je před velkým vápnem zaskočil Denis Podaný, který se kličkou uvolnil a poslal hosty do vedení. Domácí ale odpověděli téměř okamžitě. Po dvou minutách zahrávali trestný kop a stav utkání srovnali. Míč si před velké vápno postavil Jaroslav Holman a přes zeď poslal tvrdou střelu na branku hostů. Jeho střelu jeden z hráčů tečoval a míč zapadl do sítě. Domácí po vyrovnávacím gólu ožili a tlačili se dopředu. Ve 12. minutě si naskočil na centr ve vápně Rostislav Broum a brankáře hostů zachránila až branková konstrukce. Postupem času však tempo hry upadalo a hosté se stále víc dostávali do šancí. Domácí obrana ale fungovala spolehlivě, a když už se hosté dostali do zakončení, úspěšně zaskočil gólman Hanuš. Do šaten se tak šlo za vyrovnaného stavu.

Domácím došel dech

Už od prvních minut druhého poločasu bylo znát, že Bílina si chce odvézt domů více jak jeden bod. Hosté byli od začátku druhého poločasu aktivnější a jejich útočníci nebezpečně zabíhali za domácí obranu. V 50. minutě nestihl domácí kapitán dobře odvrátit jeden z centrů a hosté šli do brejku. Následoval centr před bránu a hosté se podruhé v utkání ujali vedení. Autorem druhého gólu hostů byl František Tůma. Domácí po druhé brance znervózněli, chyběl jim pohyb a přesná kombinace. Začali se uchylovat k dlouhým nakopávaným míčům a s tím neměla obrana hostů příliš mnoho práce. Přesto několikrát zahrozili, ale chyběla přesnější koncovka. Když po chvíli hosté dali třetí gól, bylo rozhodnuto. Domácí se sice snažili, ale byli to hosté, kteří skórovali počtvrté a zaslouženě zvítězili.

1. FC Spořice – FK Bílina 1:4 (1:1)

Branky: 3. Holman Jaroslav – 1. Podaný Denis, 50. Tůma František, 60. a 72. Masopust Jiří. Rozhodčí: Jaroslav Menšík, Lukáš Pašek, Radek Krutina. ŽK: 3/2. Diváci: 200.

1. FC Spořice: Hanuš – Pěnička (53. Eiselt), Broum, Drbohlav, Kešner, Kopečný, Holman, Dvořák, Fořt (62. Dvořák), Faltus, Šmok Daniel.

FK Bílina: Kovačka – Baran, Bečvařík (53. Tirb), Záhradský (75. Junek), Zavadil, Masopust (83. Kozler), Pavlíček, Podaný, Tůma, Šoufek, Katreni (62. Brůna).