Od začátku se v podstatě hrálo na jednu branku a bylo jen otázkou času, než domácí Spořice otevřou skóre zápasu. K tomu došlo už v šesté minutě, kdy poslal domácí do vedení Jaroslav Holman. Domácí se snažili o druhý gól a hosté, kteří se bránili doslova všemi prostředky, jim k tomu záhy pomohli. V šestnácté minutě zastavili útok domácích jen za cenu faulu a Holman nařízený pokutový kop s jistotou proměnil. Třetí gól domácích přidal ve 25. minutě Aleš Pěnička a domácí zcela ovládli hru. Pak si Spořice vybraly krátkou střeleckou pauzu a tak další gól přišel až ve 42. minutě, kdy se trefil Milan Faltus.

Gólové hody pokračují

Do kabin se tak šlo za jasného čtyřgólového vedení domácích. Druhý poločas byl obdobou prvního. Za domácí ještě dvakrát skóroval Faltus a po jednom gólu přidal Martin Vašina a Dušan Šmok. Čestný úspěch hostů vstřelil v 77. minutě Pelikán. Poslední utkání hrají Spořice v sobotu 15. června na hřišti v Ervěnicích.

1. FC Spořice – FK Vroutek 8:1 (4:0)

Branky: 6. 17. (pk) Holman, 25. Pěnička, 42. 70. 85. (pk) Faltus, 74. Vašina, 78. Šmok – 77. Pelikán. Rozhodčí: Dočekal, Čáka, Petr. ŽK: 0/1. Diváci: 80.
1.FC Spořice: Hanuš – Zvánovec (53. Dvořák Denis), Broum, Pěnička, Kešner, Dvořák Samuel, Eiselt (46. Vašina), Holman, Fořt, Faltus, Šmok.
FK Vroutek: Haza – Žák, Kobera, Turmys, Pelikán, Heinc, Imríšek, Pelikán, Yavorskyy, Kukla, Machyna.