Neuběhlo ještě ani deset minut a strupčický Lukáš Vrba v jasné šanci strhl soupeře a poroučel se do sprch. „Ta situace zápas hodně ovlivnila. Pak jsme dali tři branky a první poločas jsme dohráli za stavu 3:1 pro nás. Ze začátku druhého poločasu jsme měli trošku štěstí, ale nakonec jsme přidali čtvrtý gól a zápas vyhráli,“ ohlédl se údlický Lukáš Kučera a ze skromnosti neřekl, že autorem těch tří úvodních ref byl on. Poprvé se prosadil v desáté minutě, podruhé ve dvacáté a hattrick zkompletoval v minutě 43. Za hosty pouze mírnil ztrátu Jan Vrba. Razítko na Údlickou výhru přidal minutu před koncem Milan Horna.

Skromný Kučera hattrick nepřeceňoval. V sezoně posbíral už celkem dvanáct přesných tref. „Tři góly jsou krásná věc, ale je to práce celého týmu. Já byl jen na konci,“ usmívá se údlický šutér.

Údlice jsou tři kola před koncem sezony na devátém místě tabulky. Poslední tříbodový zisk byl tak vítaným počinem. „Naše ambice jsou jasné a to udržet se v poklidném středu tabulky, abychom se nemuseli bavit o zachránění soutěže,“ přeje si Kučera, kterého o víkendu čeká duel v Duchcově (sobota v 10.00).