Hosty dostal v Kadani do vedení už po jedenácti minutách Lukáš Vlach. Kadaňský Tatran ovšem spasil v 59. minutě ukrajinský plejer Mykhailo Budzin.

„Bohužel máme momentálně dost velkou hráčskou marodku. Věděli jsme, že Černovice dost posílily, první tři zápasy vyhrály a nebyl to snadný zápas. Paradoxně, i když máme zraněný celý útok, tak v posledních dvaceti minutách jsme měli více ze hry a jen škoda, že jsme nedokázali nějakou šanci proměnit. Penalty ty už jsou potom jen loterie, i když náš brankář chytil dvě penalty, takže na vítězství má velký podíl, ale dva body jsou určitě cenné,“ řekl kadaňský předseda Pavel Kostrzewa.

Chomutovský brankář Radim Švejda.
První flek? Užíváme si to, ale zápasů ještě bude spousta, říká brankář Švejda

„Bohužel, v prvním poločase jsme měli více možností, jak se dostat do výraznějšího vedení, ale selhali jsme v zakončení. Po změně stran jsem na krátký čas lehce vypadli z role a Kadaň dokázala srovnat. Mrzí to, protože po průběhu prvního poločasu si myslím, že jsme vyhrát měli. Ale je jasné, že nemůžeme vyhrávat všechny zápasy,“ řekl černovický trenér Martin Boček. Jeho celek i přes penaltovou porážku ovšem bodoval ve čtvrtém zápase nové sezony v řadě a drží si v tabulce druhé místo za vedoucí Brnou.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...