Osek vzdoroval sedmnáct minut, pak se to na něj začalo sypat jak myši na odpadky. Do poločasu nastřílel Klášterec čtyři góly. Devítibranková chumelenice přišla po obrátce stran. Lukáš Krok zapsal čtyři trefy, Jan Hejtmánek hattrick. Klášterec se rázem vyšvihl do čela tabulky.

Gólová „zabijačka“ se servírovala v Lounech, kam dorazil Perštejn, jehož předseda Jiří Čihák slavil o víkendu padesátku. Dárek nedostal. Perštejn, v minulé sezoně hrající krajský přebor, vyfasoval dardu 0:9. V předchozích dvou kolech ale Perštejn vybojoval šest bodů. „Závěrem srpna se zkazilo nejen počasí, ale i dojem z dosavadních výkonů. Bohužel i tyto momenty jsou součástí koloběhu života a naší fotbalisté mohou vše napravit už tuto sobotu, kdy na domácí půdě přivítají souseda z tabulky Lenešice,“ napsal Perštejn na svých sociálních sítích.

Na suchu už není nováček z Rašovic. Ten ve třetím kole venku překvapil favorizované Meziboří a urval po penaltách výhru 3:2. Meziboří selhalo ve druhém penaltovém rozstřelu v řadě.

Málkov doma hostil nováčka soutěže z Března a byla z toho těsná výhra 2:1, kterou vystřelil málkovský snajpr Tomáš Boháček v 67. minutě. Naprosto stejný čas na časomíře určil ráz zápasu i v Údlicích, kdy litvínovský šutér Jakub Liška vystřelil hostům tři body gólem taktéž v 67. minutě. Litvínov porazil Údlice 3:2, hostující Liška se prosadil dvakrát.