Trvalo téměř hodinu než diváci viděli první gól. V 58. minutě ho dával ledvický David Procházka. O šest minut později se k němu přidal spoluhráč Esat Iljazi a za osm minut bylo hotovo, když triptych branek zkompletoval Alex Ingardia.

„Bohužel. Nějaké šance jsme tam měli, ale nedokázali jsme je proměnit. Myslím, že v prvním poločase nám tam také rozhodčí upřel penaltu. To by se pak zápas asi vyvíjel jinak,“ řekl trenér Černovic Martin Boček, který musel také nastoupit.

Chomutovský fotbalista Daniil Doleček.
Radši bych góly vyměnil za body, řekl Doleček po prohře na Meteoru

„Měli jsme málo hráčů a na lavičce bohužel jen dva dorostence. Opakuje se to stále do kola, není nás dostatek, tréninková morálka bohužel také není dobrá,“ mrzí Bočka.

Kadani pomohl v Mostě vlastní gól domácích

Smolný vlastní gól mosteckého zadáka Michala Nguyena znamenal porážku juniorky FK Baník Most-Souš, která doma hostila soupeře z Kadaně. Hosté se radovali ze zisku tří bodů po těsném vítězství 2:1. Nguyenův vlastňák přišel v 68. minutě. „To se bohužel někdy stane no. Ale my jsme měli příležitosti s tím ještě něco udělat, ale bohužel. Nenaložili jsme s nim dobře,“ viděl smutný hrdina utkání. Mostečané navíc čtyři minuty před koncem přišli ještě o mladého Martina Kováře, který viděl červenou kartu, když hasil šanci hostů. Mostečané po sérii nepříznivých výsledků spadli v tabulce na šestou figuru.

Fotbalista SK Strupčice a futsalista FC Baník Chomutov Petr Nový.
Petr Nový už letos jednu „záchranu“ zvládl. Teď k ní chce dotlačit i Strupčice

„Máme mladý tým, začleňujeme do něj nové dorostence a přechod k dospělému fotbalu je pro ně samozřejmě náročný, tak je jasné, že nějaké nepříznivé výsledky bohužel nasbíráme,“ uvědomuje si Michal Nguyen. Baníkovci celkově posbírali 36 bodů. Na třetí místo v tabulce nejvyšší krajské soutěže, kde trůní Srbice, ztrácí čtyři body. Za týden se svěřenci trenér Stanislava Hofmanna představí na trávníku lídra z Brné. Překvapí jasného favorita a aspiranta na postup?


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...