„Za dnešní tři body jsme moc rádi. V horkém počasí jsme vydrželi běhat téměř celý zápas a utkání jsme tak dovedli do vítězného konce,“ okomentoval vítězství bílinský trenér Michal Junek.

 Domácí dostal v 5. minutě do vedení Tomáš Pěnkava, avšak po půlhodině hry vyrovnal Jiří Tirb a po poločase roudnická parta po trefách Františka Tůmy a Jana Ulipa vývoj skóre otočila.

 „Radost máme i z toho, že jsme zvítězili i přesto, že jsme brzy inkasovali, což se nám v minulé sezóně nedařilo,“ dodal Junek, jehož tým už se těší na sobotní domácí premiéru s Juniorem Děčín.

Pro Strupčice to byl po postupu premiérový zápas doma. „A rozhodně jsme nezklamali,“ řekl i přes porážku trenér Luděk Pěnkava. Jediným domácím střelcem byl Tomáš Pěnkava.

„Bílina je kvalitní soupeř, vím, že dost posílili o hráče z Teplicka a Ústecka. My jsme bohužel měli i trošku smůlu. První gól jsme si v podstatě dali sami. Byl to zápas, který jsme mohli klidně 2:0 vyhrát, ale taky 0:5 prohrát,“ ohlédl se strupčický trenér, jehož soubor čeká za týden duel v Pokraticích.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...