Klášterec, Lenešice a Chlumčany. Silná trojka na vrcholku tabulky nejnižší krajské soutěže. Jaro bude dostihové. Který kůň proběhne první ve finiši cílové rovinky?

„Sice jsme první, ale v tabulce pravdy na třetím místě, protože jsme na podzim s oběma celky prohráli. Na jaře je máme oba doma, takže tam jim to musíme vrátit. Chceme se na jaře poprat o postup a vlastně tak rychlý návrat do I. A třídy,“ říká asistent trenéra FK Klášterec Michal Hádek, jehož celek ještě loni I. A třídu hrál.

Střetnutí Pirátů z Chomutova ve Vrchlabí.
FOTO: Svoboda vytáhl ve Vrchlabí kulomet. Dal čtyři góly v řadě, Piráti slaví

Pomoci má i trenérská změna. Pryč je Radek Lilko a i tady je zajímavé jméno – zkušený Pavel Schettl, který tak bude „sedět na dvou židlích“. Schettl totiž bude tahat z kaše divizní Louny a přitom vypomáhat v Klášterci k postupu, kde bude mít právě k ruce Michala Hádka. Rozpis zápasů mu trenérskou kumulaci dovoluje, kdyby ne, tak divizní mužstvo má přednost.

„Tým se nám pro jaro lehce změní. Přijít by měli dva tři hráči, jinak věřím, že silní budeme dost. V přípravě jsme si vybrali tři týmy právě z I. A třídy, kdy se střetneme se Strupčicemi, Spořicemi a Dobroměřicemi,“ dodává Michal Hádek k obsazení přípravných duelů, kde si Klášterečtí vybrali mix papírově silnějších soků. Bude pro Klášterec tato zima předzvěstí úspěšného jara?


Načítám tabulku ...