O gólovou parádu se ve Strupčicích tradičně stará kanonýr Petr Nový, naposledy autor hattricku proti Blažimi, kterou Strupčice zdemolovaly 7:3 a to Blažim po poločase dokonce vedla 2:1. Nový poprvé udeřil a snižoval ve 38. minutě, další dva zářezy získal v 85. a 86. minutě. Celkem po osmi kolech posbíral Petr Nový osm branek. Solidní vizitka!

„Ale gólové cíle si před sezonou nikdy nedávám. Samozřejmě, že každý gól, co dám a pomůžu týmu k vítězství, tak za něj jsem rád, ale že bych si řekl, že chci dát letos třicet gólů to ne. Spíš si dávám za cíl, abych po každém zápase odešel ze hřiště hlavně zdravý, protože mám delší dobu problémy s kotníky,“ řekl Chomutovskému deníku střelec Petr Nový. „Cíl máme letos jasný, řekli jsme si před sezonou, že chceme postup, jak pro A tým, tak i v béčku. Zatím se nám daří na obou frontách. Kromě jednoho zápasu v Chlumčanech, který se nám vůbec nepovedl,“ poukázal strupčický snajpr, kterého o víkendu čeká domácí duel s Vroutkem.

Málkov (v růžovém) doma srazil Osek jasně 3:0.
Vzpoura nováčků: Litvínov a Málkov řádí. V tabulce je napínavé drama!

„Vroutek je sice v tabulce dole, ale ta tabulka je naprosto vyrovnaná a každý zápas je těžký a na každý zápas se připravujeme stylem, že bychom chtěli na hřišti dominovat. Ale bohužel taky máme zraněné hráče a někteří dělají na šichty, ale určitě budeme chtít vyhrát a příští týden to potvrdit v důležitém zápase na Meziboří,“ uzavírá Nový.