FORTUNA: LIGA
Ml. Boleslav – Teplice (sobota, 15.00)

FORTUNA: NÁRODNÍ LIGA
Varnsdorf – Brno (neděle, 16.30)

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA, SKUPINA B
Ústí n. L. – Č. Lípa (pátek, 18.00), Baník Most-Souš – Liberec B (sobota, 15.00), Pardubice B – Brozany (neděle, 10.15), Zápy – Teplice B (neděle, 16.30)

Softbalisté Chomutova jdou do nové sezony v nových inovativních dresech.
Softbalisté z Chomutova mají nové inovativní dresy. Chtějí s nimi za titulem!

DIVIZE B
Neratovice-Byškovice – Štětí (sobota, 10.15), Meteor Praha – Chomutov (neděle, 10.15), Louny – Slaný (neděle, 16.30)

KRAJSKÝ PŘEBOR
Neštěmice – Vilémov (sobota, 10.15), Černovice – Ledvice, Litoměřicko – Krupka (oba sobota, 10.30), Proboštov – Brná, Modlany – Oldřichov (oba sobota, 14.30), Žatec – Jílové, Srbice – Ústí mládež (oba sobota, 16.30), Baník Most-Souš B – Kadaň (neděle, 15.00)

I. A TŘÍDA
N. Sedlo – Libouchec (sobota, 10.15), H. Jiřetín – Dušníky (sobota, 10.30), Bílina – Dobroměřice (sobota, 15.00), Šluknov – Lovosice, Ervěnice-Jirkov – Strupčice, Jun. Děčín – Mojžíř (všichni sobota, 16.30), Spořice – Rumburk (neděle, 15.00), Roudnice – Pokratice-Litoměřice (neděle, 16.30)

Ervěnice-Jirkov naposledy podlehly favoritovi z Děčína 0:6. O víkendu je čeká regionální derby se Strupčicemi.
Strupčice dramatizují situaci v nebezpečných vodách. Boj o záchranu se vyrovnává

I. B TŘÍDA, SKUPINA A
Svádov-Olšinky – Hostovice (sobota, 10.30), V. Březno – Roudnice B (sobota, 11.00), Malšovice – Lukavec (sobota, 12.30), Křešice – Chuderov, Úštěk – Žitenice (oba sobota, 13.00), Chlumec – Heřmanov, Bohušovice – Sebuzín (oba sobota, 13.30), Č. Kopisty – Trmice (neděle, 16.30)

I. B TŘÍDA, SKUPINA B
Málkov – Údlice (sobota, 10.15), Březno – Podbořany, Duchcov – Osek (oba sobota, 10.30), Klášterec – Meziboří, Chlumčany – Rašovice (oba sobota, 13.30), Blažim – Kryry, Perštejn – Litvínov, Lenešice – Louny B (všichni neděle, 16.30)

OKRESNÍ PŘEBOR – CHOMUTOVSKO
Skupina západ: Vejprty – Kovářská (sobota, 16.30), Radonice – Kadaň (neděle, 15.00), Klášterecká Jeseň – Vilémov, Klášterec B – Libědice (oba neděle, 16.30). Skupina východ: Droužkovice – Spořice B (sobota, 10.30), Březenecká – Otvice, Hrušovany – Strupčice B (oba sobota, 16.30), Údlice B – Loko Chomutov, Ervěnice-Jirkov B – 1. SK Jirkov (oba neděle, 16.30)