FORTUNA: LIGA
Teplice – Hradec Králové (neděle, 15.00)

FORTUNA: NÁRODNÍ LIGA
Táborsko – Varnsdorf (sobota, 16.30)

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA, SKUPINA B
Ústí nad Labem – Brozany (pátek, 18.00), Hradec Králové B – Baník Most Souš, Teplice B – FK Přepeře (neděle, 10.15)

Piráti vedou nad Vyškovem v sérii semifinále play off 2:0.
Piráti podruhé využili domácí led. Vyškov sestřelili osmigólovou kanonádou

DIVIZE B
Chomutov – Březová (pátek, 18.30), Štětí – Český Brod, Kladno – Louny (sobota, 10.15)

KRAJSKÝ PŘEBOR
Neštěmice – Litoměřicko (sobota, 10.15), Oldřichov – Most Souš B, Kadaň – Proboštov, Krupka – Srbice (sobota, 10.30), Ledvice –Žatec (sobota, 15.00), Brná – Černovice, Vilémov – Jílové, Ústí n. L. B – Modlany (sobota, 16.30)

I. A TŘÍDA
Lovosice – Horní Jiřetín (sobota, 10.30), Dobroměřice – Šluknov, Pokratice – Nové Sedlo, Ervěnice Jirkov – Junior Děčín (sobota, 14.00), Mojžíř – Bílina, Dušníky – Spořice, Strupčice – Libouchec, Rumburk – Roudnice n. L. (sobota, 16.30)

Březno – Rašovice, domácí hráči v modrém.
OBRAZEM: V Málkově sklapla Csaplárova past a favorit z Chlumčan padl 2:4

I. B TŘÍDA, SKUPINA A
Trmice – Chuderov, Lukavec – Svádov (sobota, 10.30), Sebuzín – Malšovice (sobota, 13.00), Žitenice – Velké Březno, Hostovice – Chlumec (sobota, 13.30), Heřmanov – Křešice, České Kopisty – Úštěk, Roudnice B – Bohušovice (neděle, 16.30)

I. B TŘÍDA, SKUPINA B
Osek – Blažim, Kryry – Litvínov (sobota, 10.30), Podbořany – Málkov, Chlumčany – Březno (sobota, 13.00), Meziboří – Lenešice (neděle, 10.30), Louny B – Rašovice, Údlice – Duchcov, Perštejn – Klášterec (neděle, 16.30)

OKRESNÍ PŘEBOR – CHOMUTOVSKO
Skupina západ: Vilémov – Klášterec B (sobota, 16.30), Kadaň – Vejprty (neděle, 10.30), Libědice – Radonice (neděle, 14.00), Černovice B – Klášterecká Jeseň (neděle, 16.00) Skupina východ: Droužkovice – Březenecká (sobota, 10.30), Loko Chomutov – Ervěnice/Jirkov B, Otvice – Údlice B (oba sobota, 16.30), Spořice B – Strupčice B (neděle, 13.30), Jirkov – Hrušovany (neděle, 14.00)