Rašovice v probíhající sezoně posbíraly zatím jen pět bodů. Jsou jasně poslední. Nedávno ústy svého šéfa Martina Bašuse proklamovaly, že chtějí sezonu dohrát se ctí. V Chlumčanech, které jsou druhým týmem tabulky, to plnily!

„Dařilo se jim to. Byl to celkem i fajn fotbal. Soupeř hrál odzadu, já kluky nabádal, ať nekoukají na jakém místě v tabulce je, což ostatně platí pro všechny naše soupeře. Už na podzim to s Rašovicemi nebylo jednoduché. Snažili jsme se je napadat vysoko, nakonec nám tam spadlo pět branek. Soupeř tady ale zanechal sympatický dojem,“ vyjádřil se chlumčanský kouč Martin Svoboda.

Turnaj Puky pomáhají v Chomutově ovládli Piráti. Domácí tým zvítězil v souboji 180 mladých hokejistů.
Piráti ovládli souboj 180 hokejistů. Gratulovat jim přijel v kostýmu lva Jágr

Rašovice tušily, že je nečeká lehké střetnutí. Navíc přišel i velký zásah do týmu. „Vlivem zranění a karetních trestů jsme odjeli do Chlumčan v okleštěné sestavě a s dvanácti hráči,“ popsali Rašovičtí v referátu po střetnutí.

Perštejn překvapil Litvínov

Za jarní záchranou míří fotbalisté Perštejna, kteří ještě v loňské sezoně hráli krajský přebor, ale dobrovolně se rozhodli po exodu hráčů sestoupit o dvě soutěže níž. Po poslední výhře 2:1 na penalty nad Litvínovem Perštejn pod sebe dostal celek Podbořan a je na čtrnáctém místě s 15 body. Jediný bod ztrácí na třináctý Osek.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...