„Doma máme hrad, pevnost a jsem rád, že to tak vychází. Zase se budu opakovat, vypracovali jsme si dostatek šancí, soupeři jsme dovolili snad jedinou. Zápas jsme měli pod kontrolou,“ byl spokojený jiřetínský trenér Josef Tancoš.

Domácí si rozprostřeli branky souměrně do obou poločasů. V tom prvním udeřili Štípek a Lastovka. Po změně stran se proti brankáři Strupčic Chrenkovi prosadili kapitán Linka a Džuban. „Bohužel. V koncovce jsme někdy hrozně zbrklí a tentokrát to nebylo jinak. Nedaří se nám. Jiřetín si zápas zkušeně pohlídat, má kvalitní fotbalisty,“ viděl strupčický kapitán Lukáš Vrba, který se svým celkem žuchnul na poslední místo tabulky, když nováček získal v průběhu sezony pouhých osm bodů.

To Jiřetín chce potvrdit domácí dominanci i v dalším kole se Šluknovem. „Věřím, že se nám s těžkým soupeřem podaří doma opět uspět,“ přeje si Tancoš.

Další zástupce Chomutovska v krajské I. A třídě z Ervěnic-Jirkova před svými fanoušky slavil. Ovšem v zápse s Libouchcem se servírovalo drama. Ervěničtí se naladili první gólem už po minutě hry. Hosté srovnali ve třetí minutě Láchou, takže kdo přišel na duel pozdě, přišel o dvě branky. V 19. minutě si domácí vzali vedení zpět, aby hosté srovnali přesně po hodině hry. Hrdinou dne byl v 65. minutě ervěnický Patrik Macák, který svému celku vystřelil tři důležité body za výhru 3:2. 


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...