Tentokrát sice dokázal celek z Ústecka dvakrát skórovat, debaklu 2:12 s Černovicemi ovšem neunikl. Černovičtí se tak udrželi na třetí pozici, druhé zůstávají Neštěmice, které zdolaly Rumburk 5:4. Domácí sice v zápase prohrávali 1:2 a 2:3, poté však vyrovnal kapitán Jan Martínek, jenž si dopřál první ze dvou skvělých dárků, neboť se následně ve středu stal otcem. Ačkoliv následný Řezníčkův gól čtvrt hodiny před koncem znegoval Chlada, tři body vystřelil favoritovi v závěrečné desetiminutovce bývalý reprezentant Patrik Lácha.

Těsnou výhru 1:0 nad Dobroměřicemi bere i Roudnice, zařídil ji už ve 21. minutě Mrázek. „Pro nás je to hodně důležitá výhra. Věděli jsme, že k nám přijede hodně silný a organizovaný soupeř, se kterým jsme se utkali třeba před rokem na turnaji v Křešicích, kde byl jasně nejlepší,“ řekl o bývalém účastníkovi krajského přeboru trenér Roudnice Jakub Pekař. „Jak bývám většinou kritický, tak musím dnes kluky pochválit. Dali jsme sice jen jeden gól, ale měli jsme i pár dalších nadějných příležitostí. Hráli jsme dnes víc organizovaně, byli jsme bojovní, připomínali jsme tým, jaký by tady měl být. Jsem také rád, že jsme udrželi zase vzadu nulu,“ zářil.

MOJŽÍŘ DOTLAČILA K OBRATU SKVĚLÁ KULISA

Ve skvělém světle se opět uvedlo publikum v Mojžíři. Na zápas s Bílinou totiž dorazilo 350 diváků, kteří v závěru pomohli dotlačit domácí k výhře. V 74. minutě srovnal Tůmovu trefu Tichovský, čtyři minuty před koncem zařídil mojžířskou radost Vitásek.

Krok s čelem tabulky udržel také Proboštov, který urval výhru 5:4 v Libouchci, na čele zůstávají i nadále Liběšice. Ty sice prohrávaly v Ervěnicích-Jirkově už 0:2, po brankách Mikiny, Novotného a Dvořáka však mohli trenér Marek Čermák a jeho svěřenci odjíždět stále jako lídr tabulky.