Jirkovští ve skvělé atmosféře hráli kvůli barevné shodě dresů ve vypůjčené domácí sadě. Od začátku na nich byla vidět velká chuť, i proto zaslouženě brali dva body. „My chceme každý zápas vyhrát. Samozřejmě, že když už je rozhodnuto, tak je to vždy těžší s motivací, ale tým k poslednímu utkání přistoupil velmi dobře, hráli naplno," kvitoval Vávra, který mužstvo vede od jara.

Co ještě se změnilo, že jaro bylo o mnoho lepší než podzim? „Přivedli jsme nějaké posily, osvědčily se. Podzim opravdu nebyl dobrý. Na jaře jsme splnili cíl, kterým byla záchrana."

Jan Filip se svou rodinou
Od fotbalu si dal Filip dlouhou pauzu, teď ve velkém slavil postup do třetí ligy

Člen základní jedenáctky David Haviar, který mimochodem trénuje s Vávrou ještě v Teplicích mládež, má pro jirkovský podzim jiná slova. „To byla hrůza. Nescházeli jsme se, netrénovali. Povedlo se mančaft doplnit mladými kluky z Mostu, začalo se trénovat a hned to bylo vidět."

Přes léto chce vedení oddílu áčko stabilizovat a pokud možno doplnit vhodnými posilami. „Máme nějaké nové tváře rozjednané, uvidíme, jestli se nám jejich příchod podaří dotáhnout do konce," přeje si Vávra úspěšný lov.

Odejít by prý neměl nikdo. „Nemám takovou informaci. Doufáme všichni, že v nové sezoně budeme o hodně lepší než v této. Ideální by bylo hrát klidný střed tabulky," uzavírá.

TJ Proboštov - SK Ervěnice-Jirkov 1:1 (1:1), PK: 3:4
Branky: 7. Uhlíř - 37. Krok. Rozhodčí: Pašek - Schreiner, Krutina. ŽK: 2:2. Diváci: 350.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...