Derby většinou nemívají favorita, ale v tomto případě postavení v tabulce už předem naznačovalo, že papírovým favoritem jsou Spořice. To ale nováček I. A třídy vyvrátil. 

Domácí si šli od začátku za svým cílem, získat tři body. V 18. minutě šli do vedení gólem Jana Bočka. Jenže Spořice nechtěly prodat kůži lacino. Ve 33. minutě se postaral o vyrovnání Daniel Šmok. S nerozhodným stavem se však domácí smířit nechtěli, a tak jim po pár minutách vrátil vedení Milan Dufek. Do poločasu stihl přidat další gól ještě Said Bozalija.

Po návratu na trávník domácí dál drželi otěže utkání pevně v rukou. Snaha Spořic o kontaktní gól byly marná a navíc se v 74. minutě postaral o čtvrtý gól Černovic Libor Pomajsl. V ten moment už nikdo z přítomných diváků nevěřil, že by hosté mohli zápas ještě zdramatizovat. Stejně tak domácí hráči.

Jenže Spořice bojovaly dál a devět minut před koncem snížily zásluhou Patrika Kopečného. Když po čtyřech minutách přidal kontaktní gól Milan Hanuš, začali se domácí bát o výsledek. Těsné vítězství však nakonec uhájili.

SK Černovice – 1. FC Spořice 4:3 (2:0)

Branky: 18. Boček Jan, 42. Dufek Milan, 45. Bozalija Said, 74. Pomajsl Libor – 33. Šmok Daniel, 81. Kopečný Patrik, 85. Hanuš Milan. Rozhodčí: Klimp, Rouček, Karrmann. ŽK: 0/1. Diváci: 200.

Tabulka I. A třídy:

1 FK Dobroměřice                   19          
2 SK Viktorie Ledvice              17          
3 FK Český Lev Neštěmice       16          
4 SK Černovice                       14          
5 1. FC Spořice                       13          
6 SK Plaston Šluknov              13          
7 TJ Střekov                           11          
8 SK Roudnice n.L.                  11          
9 FK Chuderov                        11          
10 FK Klášterec n.O.                   9            
11 FK Bílina                                8            
12 FK Rumburk                          8            
13 Proboštov                              8            
14 TJ ČSAD Libouchec                 6