Domácí vstoupili do utkání parádně. Už ve druhé minutě šli do vedení zásluhou Martina Bundzíka. Jenže za dvanáct minut bylo vyrovnáno. Postaral se o to Lukáš Štorc. Černovice si však získaly velmi rychle vedení zpět, i když za vydatné pomoci hostů. O dvě minuty později si totiž dal vlastní gól Ondřej Šupík a domácí tak opět vedli o gól. Když pak v 19. minutě skóroval Jan Andrš, utkání se zdálo být rozhodnuté. Hra domácích se zklidnila a hosté se marně snažili o kontaktní gól. Do poločasu tak už další branka nepadla.

Druhý poločas začali lépe hosté. Domácí jako by se spokojili se stávajícím stavem a i když si vypracovali několik šancí, tak další gól nepřidali. Byli to naopak hosté, kteří se v 52. minutě dočkali kontaktního gólu. Podbořany zahrávaly rohový kop, ale obrana Černovic míč opět zahrála za pomezní čáru a tak se roh opakoval. Míč obrana vyrazila na nohu Ondřeje Šupíka a ten skóroval. Hosté zvýšili tempo a snažili se o vyrovnávání. Domácí se však snažili o protiútoky a po jednom z nich se hosté dopustili faulu ve vápně a kopala se penalta. Tu bezpečně proměnil David Haviar.

Dvoubrankové vedení opět domácí uklidnilo a nechali hrát hosty. Ti toho dokázali využít v 79. minutě, kdy se po levé straně dostal až před domácího gólmana Petra Novotného útočník Dominik Dvořák a poslal míč za jeho záda. Černovice se poté začaly strachovat o vítězství. Sice se snažily zápas dotáhnout do vítězného konce, ale hráči Střekova zvyšovali tlak. K vidění tak bylo hodně osobních soubojů a nepřesností na obou stranách. V 72. minutě zahrával jeden z domácích obránců míč za sebe dozadu na slepo patičkou, ale tam už žádný domácí hráč nebyl a málem z toho byl vyrovnávací gól.

Vyrovnání se nakonec hosté přece jen dočkali. Když už domácí mysleli na kabinu, přišla studená sprcha. V 92. minutě se dostal k opakované střele Dominik Dvořák a zajistil tak hostům jistotu jednoho bodu. Díky penaltovému rozstřelu nakonec domácí přece jen zvítězili, když na penalty vyhráli 4:2.

SK Černovice – TJ Střekov 4:4 (3:1) pk. 4:2

Branky: 2. Bundzík, 16. Šupík (vlastní),19. Andrš, 59. Haviar – 14. Štorc, 52. Šupík, 79. 92. Dvořák
Rozhodčí: Slivko, Průša, Suchánek. ŽK: 0/1. Diváci: 150

SK Černovice: Novotný – Hovorka (75. Falc), Heier, Sojčík, Haviar, Dufek, Kubánek, Bundzík, Andrš (81. Dvořák), Pomajsl, Boček

TJ Střekov: Dvořák – Bubla, Pražák, Vochoti (70. Baláž), Vít, Štorc, Dvořák, Bednář, Šupík, Traup (46. Novotný), Bičák