TJ Sokol Březno – TJ Sokol Údlice TJ Sokol Březno – TJ Sokol Údlice 5:2 (3:2)

Branky: 5. Zahrádka Jan, 11. Čížkovský Josef, 44. Rezek František, 80. Pliska Martin, 80. Polka František pk. – 4. Rosa Tomáš, 19. Rajnyš Vít, 85. Kučera Lukáš. Rozhodčí: Novotný Jaromír, Pašek Lukáš, Menšík Jaroslav. ŽK: 1/5. Diváci: 50.
TJ Sokol Březno: Lux Martin – Mergl Daniel, Píša Libor, Bureš Petr, Větrovec Ondřej, Polka František (89. Kočan Jakub), Rezek František, Heřman David (46. Kršiak Simon), Pliska Martin, Čížkovský Josef (81. Rezek Michal), Zahrádka Jan (72. Jamečný Vojtěch).
TJ Sokol Údlice: Vaněček Lukáš – Krebner Dominik, Sejček Marti (46. Novotný Stanislav)n, Horna Milan, Kadlec Petr, Kučera Lukáš, Valenta Ondřej (66. Husák Martin), Šimon Ladislav (72. Klöpsch Martin), Rajnyš Vít, Rosa Tomáš, Hoferek Jan (66. Jíra Michal).

Domácí byli od začátku aktivní. Jenže hostům vyšel první brejk a šli do vedení. Na střelu Tomáše Rosy k zadní tyči Martin Lux nedosáhl. Údlická radost ale netrvala dlouho. Hned v další minutě měl slabou chvíli brankář hostů Lukáš Vaněček. Neudržel přízemní střelu a Jan Zahrádka poslal míč za jeho záda. Hrál se otevřený fotbal a ani jeden tým moc na obranu nemyslel. Domácí však měli více ze hry a brzy se dočkali vedení. Gól připravil František Polka, který zatáhl míč po pravé straně a nacentroval na Josefa Čížkovského, který se štěstím dostal míč do sítě. Pomohl mu k tomu další nejistý zákrok gólmana Vaněčka.

Údlice ale bojovali dál a podařilo se jim záhy vyrovnat. V 19. minutě skóroval z trestného kopu Vít Rajnyš. Běžela 44. minuta a už se zdálo, že první poločas skončí nerozhodně. S tím se ale nechtěl smířit František Rezek, který vrátil domácím vedení. Rezek dostal dlouhý pas přes šířku hřiště, protáhl se mezi obránci a Vaněček byl bezmocný.

Podle očekávání byly po změně stran aktivnější hosté. Vytvořili si mírný tlak a měli několik šancí. Když ale nedokázali využít ani další trestný kop, převzali iniciativu domácí. V 80. minutě zahrával trestný kop František Rezek. Místo střely přihrál na Čižkovského, ten pod sebe na Martina Plisku, který poslal míč do sítě. Pátý gól domácích přidal z penalty František Polka. Hosté poté stihli jen snížit Menšíkem.