Od první minuty se domácí tlačili před branku soupeře. Střela stíhala střelu a jedna šance druhou. Jenže chyběl větší klid v zakončení a také trocha štěstí. Když už to zavánělo gólem, vytáhl se hostující gólman. Hosté se během první čtvrthodiny dostávali do brejku jen zcela výjimečně a nedokázali si přitom vypracovat žádnou nebezpečnou šanci. Padesátka prochladlých diváků se však gólu přece jen dočkala. Ve 26. minutě se domácí dostali po pravé straně až k hranici velkého vápna. Následoval centr a František polka otevřel skóre zápasu.

Po prvním gólu se domácí tlačili dopředu ještě víc. Následovala řada dalších šancí, které hosté odvraceli jen s vypětím všech sila díky několika brilantním zásahům hostujícího gólmana Víta Nečeka. Druhý gól domácích tak přišel až krátce před odchodem do kabin. Předcházel mu brejk Martina Pliska, který ve 40. minutě unikl po pravé straně a akci zakončil střelou z úhlu. Tu ještě gólman hostů vyrazil, ale na jeho dorážku už nestačil.

Na hostech byla ve zbývajících minutách prvního poločasu znát bezradnost a touha po hvizdu rozhodčího.

Ve druhém poločase se domácí rozhodně nehodlali smířit jen s dvoubrankovým vedením. Hosté odolávali až do 53. minuty, kdy přidal třetí gól domácích Matěj Kocourek. Stejný hráč po necelé čtvrt hodině přidal už čtvrtý gól domácích. V 68. minutě skóroval podruhé v utkání také Polka. Šestou branku domácích dal v 77. minutě Petr Bureš a skóre zápasu uzavřel třetím gólem v utkání Polka. Zbývajících necelých deset minut už další gól nepřineslo. Březno si tak připsalo zatím nejvyšší vítězství v této sezoně.

Sokol Březno dosáhl svého devátého vítězství. Díky zisku třech bodů se vyhoupl do horních příček tabulky. Patří mu čtvrté místo průběžného pořadí a na vedoucí tým soutěže ztrácí pět bodů. Do konce podzimní části zbývá odehrát již jen jedno kolo a Březno se rozloučí v Oseku.

TJ Sokol Březno – TJ Krásný Dvůr 7:0 (2:0)

Branky: 26. 68. 81. Polka František, 40. Pliska Martin, 53. 66. Kocourek Matěj, 77. Bureš Petr
Rozhodčí: Jirsák, Hejl, Topinka
ŽK: 0/1
Diváci: 50

TJ Sokol Březno: Lux Martin – Rezek František, Pliska Martin, Polka František, Větrovec Ondřej, Mergl Daniel, Kocourek Matěj (66. Rezek Michal), Zahrádka Jan, Bureš Petr, Kočan Jakub (77. Rezek Michal), Čížkovský Josef (46. Vávra Tomáš)

TJ Krásný Dvůr: Neček Vít – Barták Stanislav, Hrouda Marian (65. Popenko Yuriy), Kopecký Jiří, Sklenář Jan, Šinágl Michal, Razím Daniel, Hrbik Milan, Nítek Miloš, Kuba Ondřej, Jeřábek Lukáš (63. Kaleja Martin)