Na takový debakl hostujícího týmu to zpočátku vůbec nevypadalo. Navíc skóre utkání otevřel v 15. minutě hostující František Sperk. Odpověď ze strany domácích však přišla vzápětí. Za dvě minuty srovnal stav Petr Minařík. Ani pak se ale tak nic moc mimořádného nedělo. Do vedení se dostali domácí zásluhou stejného hráče ve 22. minutě. Do poločasu ještě stihl dát třetí branku domácích Patrik Špicar.

Domácí to rozjeli

Po návratu ze šaten to trvalo bezmála čtvrt hodiny, než se rozjel domácí brankostroj. V 58. minutě přidal čtvrtou branku Baníku Jan Boček. Za deset minut slavil stejný hráč znovu. Petr Minařík však chtěl být zřejmě lepší a tak v 82. minutě dal šestý gól a za dvě minuty sedmý. V 88. minutě navýšil vedení domácích úspěšně proměněnou penaltou Roman Kozel. Jako poslední se v utkání trefil popáté Minařík. Celkově to byla devátá branka Baníku. Tu desátou už domácí dát nestihli. Čtyři desítky diváků, které se přišly na zápas podívat, si tentokráte určitě pěkně procvičily hlasivky. Baník se díky této výhře posunul v tabulce I.B třídy hlavně díky lepšímu skóre, které si tak parádně vylepšil. Celkem se může pyšnit ziskem devíti bodů. Vilémov má sice jen o tři body méně, ale je třetí od konce.

TJ Baník Březenecká - TJ Sokol Vilémov 9:1 (3:1)

Branky: 17. 22. 82. 84.89. Petr Minařík , 38. Patrik Špicar, 58. 98. Jan Boček, 88.Roman Kozel pk. - 15. František Sperk. Rozhodčí: Slívko, Hanzal, Petr. ŽK: 0/3. Diváci: 40.

TJ Baník Březenecká: Kozel - Červeňák, Špicar, Koutník, Boček, Minařík, Nový, Butaš, Fice, Horáček, Wittman (69. Horák).
TJ Sokol Vilémov: Přenosil - Knop, Kulich, Mach, Forgač, Sperk, Kaško, Hudák, Roub, Spáči, Mach (46. Šrámek).

Ostatní utkání I.B třídy:

FK Blažim -TJ Sokol Tuchořice 4:0, TJ Nové Sedlo-FK Braňany Mlékárna 4:2, SK Černovice-SK Viktoria Lom 0:0, SK FK Chlumčany-TJ Krásný Dvůr 0:5, 1. SK Jirkov-TJ Sokol Lenešice 1:5, SK Ervěnice/Jirkov B-SK Strupčice 2:2.