Už od samého začátku se hrálo na jednu branku. Hosté se dostávali na polovinu soupeře jen při výkopech gólmana. Dostat se do zakončení, to bylo pro Kryry v podstatě nemožné. Spořice dobře kombinovaly a jejich náběhy za obranu na pomalé hráče Kryr platily. Chvilku domácím trvalo, než se naučili přelstít ofsajdovou past hostů a pak spustili brankostroj. První gól padl už ve čtvrté minutě. Jako první prostřelil brankáře Kryr Josefa Vágnera Ladislav Kešner. Pak už se v podstatě valila lavina útoků na branku hostů nepřetržitě.

Druhý gól domácích přidal v osmé minutě Jaroslav Holman. Pak přišla série několika nedotažených akcí, ale ve 21. minutě se dokázal střelecky prosadit Lukáš Zvánovec. O minutu později lovil gólman hostů míč ze sítě počtvrté. Tentokrát ho překonal Daniel Šmok. Po deseti minutách si připsal další střelecký zářez Šmok. Spořice se gólově namlsaly a nechtěly v žádném případě svého soupeře šetřit. Hosté už působili odevzdaně, ale kdykoliv to bylo jen trochu možné, snažili se o protiútok, ale na dostřel domácí branky se však většinou ani nedostali a míč ztráceli již hluboko v poli. Ve 38. minutě se do střelecké listiny zapsal Aleš Pěnička a skóre prvního poločasu uzavřel ve 42. minutě svou druhou brankou v utkání Kešner.

Ve druhém poločase pokračovala hra na jednu branku. Jako první navýšil skóre ve 47. minutě Milan Faltus . Domácí si dál v tréninkovém tempu zkoušeli různé koncovky. některé vyšly, někdy je vychytal hostující gólman. V 52. minutě dal svou třetí branku v utkání Kešner a za stavu 9:0 vystřídal. Gólové žně však pokračovaly dál. V 53. minutě se opět prosadil Pěnička a v 61. minutě opět Šmok, který tím dovršil hattrick. Za další dvě minuty už Kryry prohrávaly 12:0. Svou druhou branku v utkání vstřelil Milan Faltus. Ten se zřejmě tímto gólem namlsal a zápis do listiny střelců si zopakoval v 63. minutě. Pak ho v roli koncového hráče vystřídal Martin Vašina, který coby střídající hráč rozšířil počet střelců. Po něm se opět o slovo přihlásil Faltus a jako druhý domácí hráč docílil hattrick. To mu však bylo málo a tak skóroval ještě jednou v 72. minutě. To už vedli domácí neskutečných 15:0. Jako poslední se gólově prosadil Patrik Kopečný. Ten svým zásahem upravil konečný stav na 16:0. Spořice si připsaly do tabulky další tři body a jsou v čele průběžného pořadí s náskokem tří bodů před druhým Vroutkem. Ještě o bod méně ztrácí třetí Bílina.

1. FC Spořice – SK Havran Kryry 16:0 (7:0)

Branky: 4. 42 a 52. Kešner Ladislav, 8. Holman Jaroslav, 20. Zvánovec Lukáš, 21. 31. 61. Šmok Daniel, 38. a 53. Pěnička Aleš, 47. 63. 69. a 72. Faltus Milan, 67. Vašina Martin, 79. Kopečný Patrik
 Rozhodčí: Stupka, Materna Holly. ŽK: 1/0. Diváci: 70

1. FC Spořice: Hanuš – Zvánovec, Broum (46. Kopečný), Drbohlav, Kešner (46. Fořt), Pěnička, Dvořák D., Holman, Dvořák S. (46. Vašina), Faltus, Šmok

SK Havran Kryry: Vágner – Lávička, Vysočanský, Nítek, Kamír, Nesvadba, Grzywacz, Toth, Uhliar (58. Kodejš), Nováček, Kvapil