Trenéři Tomáš Smola a Ladislav Doksanský měli bohužel tentokrát úzkou lavičku, tak se do hry dostal právě i lapač Stránský a dával pátou branku. V nejnižších fotbalových soutěžích nejsou brankáři hrající v poli unikum, ve čtvrté nejvyšší soutěži – divizi, je Stránského gólový kousek ale rozhodně zajímavostí.

„Bohužel se to nějak sešlo, že jsme měli pouze tři hráče na střídání do pole a když všichni tři už byli vystřídaní, tak se nám zranil levý obránce, takže jsem tam musel i já,“ řekl Deníku jedenadvacetiletý Jan Stránský, který v 80. minutě střídal Marka Chaloupku a ve druhé minutě nastavení překonal brankáře hostů Šrámka. Bravo!

„Gól jsem naposledy dával ještě v Žatci v dorostu z penalty. Od té doby nic. Nic jiného kromě fotbalu nehraji, takže bych řekl, že to bylo spíše štěstí,“ usmíval se gólman – střelec, kterému na sociálních sítích gratuloval i bývalý skvělý útočník Chomutova a nyní trenér Černovic Martin Boček.

Levharti vstupují do čtvrté prvoligové sezóny.
Levharti jdou do akce! Do čtvrté prvoligové sezony vstoupí dvěma duely venku

Chomutov si po vysoké výhře, ke které dalším hattrickem přispěl ofenzivní fantom Daniil Doleček, udržel první místo v tabulce. Sezona se z pohledu chomutovských fotbalistů po sedmi kolech jeví růžově. „Snažíme se dávat do každého zápasu sto procent, nepodceňujeme soupeře a panuje tady super atmosféra. Zatím nám to vychází a musíme jít zápas po zápase a jestli chceme být první, tak i všechny ty zápasy vyhrávat,“ má jasno Jan Stránský.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...