„Těžký zápas. Z jarních zápasů, které jsme odehráli byla Boleslav asi nejtěžším soupeřem. Ale hrálo se na kvalitním hřišti, dostali jsme se do vedení, ve druhém poločase z přímáku přidali druhou branku a ustáli domácí tlak a bereme tři body,“ těší mosteckého beka Radka Kibala.

Jak už bylo zmíněno do Mostu přišel z Chomutova, který hraje o soutěž níž v divizi a také Chomutovu se na jaře daří, když třikrát vyhrál a jednou remizoval.

close Baníkovská radost po výhře 2:0 v Mladé Boleslavi. info Zdroj: FK Baník Most-Souš zoom_in Baníkovská radost po výhře 2:0 v Mladé Boleslavi.

„Samozřejmě, že Chomutov stále sleduji a jsem rád, že se jim takhle daří. Do Mostu jsem šel, protože je to pro mě výzva, vytáhnout ho ze spodku tabulky k záchraně. V Chomutově jsme měli dostatek bodů, takže jsme se nemuseli strachovat o záchranu, ale na postup to také nebylo. Mám rád, když o něco jde, jako teď v Mostě. Navíc mě lákalo si vyzkoušet třetí ligu,“ dodal dvacetiletý fotbalista.

Před mosteckým výběrem je teď fotbalová lahůdka. O velikonočním víkendu v sobotu přijede na Fotbalový stadion Josefa Masopusta lídr třetí ligy z Viktorie Žižkov. Viktoriáni se netají postupovými ambicemi, jejich statistiky zvoní, když ve 20 zápasech posbírali 53 bodů a inkasovali pouhých jedenáct branek. Druhý Kolín na Žižkov kouká s dvacetibodovým odstupem. „Ale my jdeme do toho zápasu, že zase můžeme bodovat, překvapit. Vůbec bych se takhle zvučného soupeře nebál,“ nekouká na sílu Pražanů Kibal. Přidá s baníkovskou partou další body?