Více jak čtyři stovky diváků si musely na úvodní branku počkat 64 minut a poprvé se prosadil chomutovský útočník Jan Kopta. Ten jakoby odšpuntoval gólovou radost divizního lídra a o dvě minuty později se povedlo skórovat tradičnímu střelci Daniilovi Dolečkovi. Pozadu nezůstal ani Plangdi Wilfred, který přišel na plac ve druhé půlce a úspěšný byl v 78. minutě.

Agilní střelec Daniil Doleček je v probíhající sezoně už na čtrnácti přesných trefách a vyšvihl se na čelo tabulky střelců, kde je se stejným počtem i kladenský Matěj Šnobl. Wilfred s Koptou jsou na jedenácti a deseti přesných zásazích.

I. B třída: Klášterec - Kryry
Jan není Martinův levoBoček. Kláštereckého fotbalistu mrzí nepřízeň rozhodčích

„Bylo to těžké. Každý den mi někdo psal a omlouval se, že ho něco bolí, nebo má teploty. Den před zápasem mi psal Martin Hříbal, že ho píchlo v achillovce, vypadl nám Vojta Kubík a Dominik Nobst měl červenou kartu. Václav Černý a Daniel Kováč nehráli dva měsíce a na střídačce byl Tomáš Kunart, který také nehrál dva měsíce. Nějakým stylem jsme to lepili, pomohli nám i dorostenci, od čehož ten široký kádr máme,“ řekl kouč Tomáš Smola pro klubový web.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...