Pražané po 68. minutách ovšem vedli 2:0. Domácím pak ale patřila poslední desetiminutovka, kdy v 81: minutě svou první brankou v Chomutově snížil Issifu a o minutu později srovnal Jelínek.

"Blíží se zápasy, které nás opravdu prověří. Květen bude z hlediska soupeřů pro nás náročný měsíc. Uvidíme, jak si s tím poradíme," ví šéf chomutovského klubu Radek Zaťko.

Lídr Divize B z České Lípy hlásí opět ztrátu

V sobotním dopoledni se na stadionu u Ploučnice střetl v dalším divizním zápase domácí FK Arsenal Česká Lípa s týmem FK Olympie Březová. Byl to tvrdý boj, ve kterém chtěli domácí odčinit ztrátu z minulého týdne. Nestalo se tak, Arsenal ztratil po remíze 2:2 další body.

„Domácí ztráta se musí vždycky hodnotit negativně. Chtěli jsme být připraveni, aby nás soupeř nezaskočil hned v úvodu. Bohužel se nám to nepovedlo. Nepohlídali jsme dvě akce soupeře, ze kterých jsme dostali dva góly. Sice se nám brzo podařilo vyrovnat. Zvýšili jsme tlak a měli tam i šance, kdy soupeř trochu odpadl a hrál jen na náhodu. Jenže mi jsme to nepotrestali, měli jsme nějaké šance, které jsme určitě měli využít,“ kroutil hlavou Martin Jánošík, kouč České Lípy.

„Dnešní remíza je pro nás veliký úspěch, jeli jsme do Lípy s pokorou. Jsem rád, že jsme to zvládli a uhráli remízu. Domácí jsou velice kvalitní, měli spoustu šancí, mohli velice snadno utkání otočit. Je pravda, že jsme měli také dvě příležitosti, kdy jsme mohli zvrátit vítězství na naši stranu. Remíza je pro nás spravedlivá,“ pochvaloval si trenér hostujícího týmu Petr Peterka.


Načítám tabulku ...