Český Brod rozhodl o svém vítězství v prvním poločase, který vyhrál dvoubrankovým rozdílem. Už v 8. minutě napřáhl na kluzkém terénu Jan Makovský a přízemní střelou překonal brankáře Radima Švejdu. Domácí tak od začátku chytili „správný tón“ a stříleli častěji než hostující fotbalisté. Menší aktivita se hostům nevyplatila v 23. minutě, ve které Roman Herzán dokonale zužitkoval centrovaný míč hlavou a dopravil jej za záda bezmocného brankáře Švejdu.

Druhý poločas už byl v režii Chomutova. Hostům se dařilo otupit akce českobrodských fotbalistů a vycházela jim snaha o útočný fotbal. Slibné střelecké pokusy předvedli Jakub Zeman i Lukáš Svoboda, ale gól padl až v 83. minutě. Branka z kopačky Richarda Pěničky přišla už pozdě, i když snaha o vyrovnání byla až do konce utkání velká. Vždyť po snížení nepříznivého stavu zaznamenali Chomutovští více střel na bránu než za celý první poločas. Vyrovnat se jim ale už nepovedlo.

Po třinácti kolech jsou chomutovští fotbalisté se ziskem 23. bodů na 5. místě Divize B. Český Brod má na svém kontě 33 bodů a vévodí divizní tabulce.

Kadaňský trenér Tomáš Hamara.
Hamara o druhé výhře: Výborně odehrané, ale hlavně i odbojované utkání

M. Kubík, L. Kostrhun