Sportovní redakce Deníku vybrala tři fotbalové areály v Ústeckém kraji, které dostávají Divokou kartu. Prvním je stánek fotbalistů FC Chomutov, kteří aktuálně hrají divizi. V divize hraje také klub SK Stap-Tratec Vilémov, který se o svůj fotbalový areál opravdu vzorně stará. Třetím do party je klub TJ Mojžíř. Tamní fotbalisté bojují v krajské I.A třídě, na jejich domácí zápasy chodí velký počet fanoušků. Celý areál se nedávno dočkal nutné rekonstrukce kabin.

Chomutovský fotbalový stadion.
Nejlepší fotbalová adresa v Ústeckém kraji? Přehled nominací do soutěže

Teď zpátky do Chomutova. Není tak divu, že v nedávné minulosti na chomutovském stadionu například zápasy Ligy mistrů odehrály fotbalistky Sparty, ženská reprezentace tady zase s oblibou pořádala soustředění před důležitými kvalifikačními zápasy. Zázemí tady našli reprezentační mladíci. Stadion má totiž velkou výhodu v tom, že nedaleko je hotel, kde se fotbalové výběry mohly ubytovat.

I samotné zázemí stadionu je špičkové – prosklené prostory, moderní šatny, vrátnice a prostor pro občerstvení. Navíc Chomutov si svoje sportoviště umístil nedaleko hokejové ROCKNET arény, kde v současnosti bojují o postup do druhé nejvyšší soutěže místní Piráti. Co by kamenem dohodil je chomutovský aquasvět a kino.

SOUTĚŽ: Hledá se nejlepší fotbalová adresa
Mimořádná soutěž Deníku: Hledá se nejlepší fotbalová adresa v Ústeckém kraji

Jak nominovat vaše oblíbené místo? Stačí maličkost: pošlete email na adresu fotbalova.soutez@denik.cz. K zařazení do soutěžní ankety je zapotřebí adresa fotbalového areálu, minimálně jedna fotka ze hřiště, tribuny či zázemí, zdůvodnění nominace a jméno nominujícího. Nominace přijímáme do 28. března.