Poslední dva zápasy s pražskými týmy Meteorem a Motorletem se jim výsledkově a herně nevyvedly, ale předtím porazili po výborném výkonu jednoho z kandidátů na postup Zbuzany 1:0. O posledním utkání, ale i o sezoně, přinášíme rozhovor s hráčem a sportovním manažerem klubu Radkem Zaťkem.

Jak byste zhodnotil výkon a výsledek Chomutova s Motorletem?
Motorlet byl asi nejvyspělejší mančaft, který tady letos hrál. Zaslouženě si jeho hráči odvezli vítězství. Mrzí mě ale náš přístup. Měli jsme být na hřišti více agresivní, neměli jsme je nechat hrát.

Na lavičce na střídaní jste byl pouze vy a Jan Vrátil. Je to zapříčiněné úzkým kádrem?
Není to ani úzkým kádrem, ale trápí nás zranění. Karel Myšička a Marek Chaloupka jsou zranění, navíc v pátek se na tréninku zranil ještě Michal Klimeš.

Ilustrační foto
Trenér Doksanský: Přístup byl katastrofální. V první půli jsme nebyli na hřišti!

Dá se po návratu zraněných hráčů očekávat zlepšení? 
Nevím, jestli se to dá takhle říct, jestli očekávat zlepšení nebo ne. Hráči, kteří tady dostávají šanci a v případě zranění nastoupí, mají příležitost se ukázat. Myslím, že bychom se měli spíše zamyslet sami nad sebou. Ti, co hrají, aby předvedli na hřišti daleko lepší výkon než proti Motorletu.

Měli jste stanoveny nějaké cíle do sezony?
Nedávali jsme si žádné cíle. Obyčejně jsou to výkřiky do tmy jako „chceme hrát o postup“. A pak po třech kolech je to jinak. Chceme jít zápas od zápasu.

Které týmy jsou podle vás největšími aspiranty na postup?
Myslím, že to jsou Zbuzany a herně jim bude zdatně konkurovat náš poslední soupeř Motorlet Praha.

Milan Kubík