Sluníčko své paprsky vysílalo a hřálo každého z nás a dětské oči zářily při příchodu k okénku paní kuchařek, které předávaly dětem kartičky potřebné pro účast na atrakcích a stanovištích. Nikdo nemusel nikde čekat, vše bylo průběžné a na jakém stanovišti děti začaly, nebylo vůbec důležité.

A co bylo pro děti připraveno? Skládání obrázků včeliček a ježečků, přiřazování stínů, motání pavoučků, přenášení kaštanů kleštěmi, sestavování stonožky, překonávání překážkové dráhy, přecházení lavičky k úlu, běhání – létání včeličky z květu na květ, přenášení míčku – včelího vajíčka na lžičce a další aktivity. A nejen děti prokázaly svou zdatnost a chuť k pohybu, bylo příjemné, když se do klání zapojili i rodiče.

A odměna? Opět k paním kuchařkám do okénka, ukázat zaplněnou kartičku veselými razítky a když to byla akce s broučky a včeličkami, tak odměna je přeci sladká jako med – upečené mufínky, které připravily právě paní kuchařky, balíček lentilek a bonbónek. Za předvedené výkony odměna zcela zasloužená.

Odpoledne bylo slunečné, příjemné a v dobré náladě. Podmínky byly příznivé pro rozdělání ohně, a tak si rodiče se svými dětmi udělali pohodu i při opékání buřtíků.

Děkujeme všem za hezké společné odpoledne, které se setkalo s velkým úspěchem, dobrou náladou a hlavně společně stráveným časem. Poděkování patří samozřejmě i zaměstnancům za skvělou přípravu.