Z bláznivých pátků jsme nadšení. Předminulý pátek jsme měli naruby, děvčata se snažila vypadat jako naši kluci a naopak. Bylo veselo a myslím, že se nám to opět velmi vydařilo.

Tento pátek jsme předvedli naše oblíbené kostýmy. Zapojili jsme se i do již známé ponožkové výzvy, která probíhá každoročně 21. března. V tento den se na znamení lidské jedinečnosti nosí dvě různé ponožky. Projevili jsme tím solidaritu a podpořili jsme rodiny, kde mají děti s Downovým syndromem.

A abychom nemluvili jenom o tom, jak se vesele bavíme, musíme vám také povědět, že jsme měli na online hodině návštěvu. Při výuce povolání nás navštívil pravý lékař z krajské nemocnice v Chomutově, projektantka, produktová inženýrka, administrativní pracovnice a pracovnice z cestovní kanceláře. Všichni nám o svém zaměstnání vyprávěli a my jsme se dozvěděli odpovědi na naše zvídavé otázky. Tímto jim velice děkujeme a vážíme si toho, že se připojili k výuce. Sami jsme pak přemýšleli o tom, čím bychom jako dospěláci chtěli být a co všechno je nutné proto udělat. Snad se nám naše přání splní. Držte nám palce.

Zdraví vás žáci z 2. B a třídní učitelka Petra Kinclmanová