Abychom ženám co nejvíce naší porodnici přiblížili, rozhodli jsme se uspořádat Den mateřství, kde se s našimi lékařkami, lékaři a sestřičkami mohou seznámit. Odpočinkové odpoledne se bude konat v úterý 4. 6. 2024 od 13:00 do 18:00 hodin v zahradě nemocnice, která je veřejnosti v běžném provozu uzavřena. Moderovat jej bude Kadani i kadaňskému okolí dobře známý Petr Píďan Stehlík.

Pro děti jsme připravili dětský koutek, kde bude skákací hrad, malování a kam za nimi přijdou Ája s Maxipsem Fíkem. Maminky tak mohou svěřit své ratolesti kvalifikovaným pečovatelkám z naší dětské skupiny Slunečnice a jít si v klidu poslechnout přednášky o aromaterapii, kurzech první pomoci pro děti, o Priessnitzových zábalech, šátkování nebo o nutričním poradenství. Obě oddělení budou prezentovat nejen všechny své aktivity, ale vezmou Vás i na prohlídku těchto prostor.

Vstupné je na akci samozřejmě zdarma a každá žena od nás dostane dárečky a poukázku na občerstvení.

Na akci srdečně zveme nejen všechny stávající a budoucí maminky, kterým je určena především, ale i každého, kterému kadaňská porodnice není lhostejná, včetně vás, našich milých zaměstnanců.

Nemocnice Kadaň