Na Kočičák či do CO krytu jsou zváni nejen účastníci akce Ledové město, ale všichni, kdo mají zájem o netradiční prohlídky.

Už víš co budete dělat o pololetních prázdninách 4. - 6. února? Ne  Tak  Ledová města  jsou příležitostí právě pro tebe Sbal se společně s oddílem, rodinou či partou kamarádů a pojeďte. A co ti Ledový Chomutov nabízí Koukni na stránky  www.ledovamesta.cz a prozkoumej nabídku. Nebo rovnou dej, že se zúčastníš

A jak to celé bude fungovat?
Smyslem akce je umožnit veřejnosti z celé republiky navštívit o pololetních prázdninách různé instituce  (muzea, galerie, atd.) v různých městech po celé České republice a zároveň přivést návštěvníky do těchto míst v mimosezonním období.
Se spolupracujícími institucemi  na základě předchozí domluvy  je účastníkům nabídnut buď vstup zcela zdarma nebo alespoň zřetelná sleva na vstupném.

Účastníci se prokáží tzv. „Ledovou kartou“, která je opravňuje ke vstupu zcela zdarma nebo získání slevy na vstupném a je platná ve všech Ledových městech. „Ledová karta“ je zcela zdarma.
Navazujeme na akci Ledová Praha, kterou Pionýr každoročně pořádal v posledních 20 letech v Praze. Od prvního ročníku zájem o ni stále rostl , v posledních letech se jí každoročně zúčastnilo více jak 16.000 účastníků . Z tohoto konceptu vychází jednotlivá ledová města po celé České republice.

Více informací na ledovamesta.cz, kde je možné se i přihlásit. Informace jsou ke každému městu postupně doplňovány
A pokud chcete, zvěte na Ledový Chomutov i své známé, rodinu a kohokoliv, kdo vás napadne. 

Muzeum čs. Opevnění z let 1936 – 1938 Na Kočičáku