Umělecký návrh a zpracování fotokoutku je dílem kadaňské výtvarnice a pedagožky Nikol Dunkové, která pro naší porodnici vytvoří s každým dalším ročním obdobím návrh nový. My jí tímto velmi děkujeme a těšíme se na další krásné umělecké fotokoutky.

Balíček benefitů, kterými se neustále snažíme budoucím i stávajícím maminkám pobyt na oddělení šestinedělí co nejvíce zpříjemnit, už doslova praská ve švech.

Již od ledna tohoto roku máme exkluzivní nabídku nadstandardního pokoje zdarma s možností strávit tak jedno z nejdůležitějších životních období v luxusních pokojích hotelového typu zcela zdarma.

V nabídce jsou také předporodní kurzy

Aby sžívání s novým členem rodiny bylo co nejlehčí, vytvořily lékařky gynekologicko-porodnického a dětského oddělení poporodní manuál, který dostanou maminky při návratů domů.

Součástí balíčku je i praktická sada na otisky ručiček nebo nožiček miminka, kurzy první pomoci zaměřené na děti nebo laktační poradenství, které je maminkám k dispozici po celou dobu pobytu na oddělení šestinedělí i po návratu domů. Lákavým benefitem je jistě i celodenní bufet, kde si mohou maminky kromě standardní nabídky obědů, večeří a svačin dopřát kdykoliv něco dobrého.

Budoucím maminkám nabízíme také předporodní kurzy a dny otevřených dveří, kde je celou porodnicí provedou naše ochotné lékařky a porodní asistentky.

Všechny benefity jsou pro maminky, které u nás porodí miminko, samozřejmě zcela zdarma.

Nemocnice Kadaň

Fotokoutek v kadaňské porodnici.Fotokoutek v kadaňské porodnici.Zdroj: se svolením Nemocnice Kadaň