Domácí hráči věděli, že jestli v utkání zvítězí, tak už jim nikdo nedokáže sebrat titul druholigového mistra. Hráči vkročili do utkání jako uragán a nedali hostujícím hráčům žádnou šanci. Po prvním poločase svítilo na výsledkové tabuli stav 8:0, když se postupně trefili 2x Lukáš Krok, 2x Jiří Chmelan, 2x Daniel Kasal, Jiří Novák a Jakub Kiliján. Do druhého poločasu zvolil soupeř z Jablonce korekci výsledku pomocí power-play. Ačkoliv se hostujícím hráčům podařilo vsítit dvě branky, domácí se prosadili hned pětkrát. Domácí branky v druhém poločase vstřelili 2x Lukáš Krok, 2x Jiří Novák a Daniel Kasal. Po utkání propukli ve sportovní hale oslavy druholigového titulu a možný postup do nejvyšší futsalové soutěže v Česku. Poděkování patří všem příznivcům Perštejnského futsalu.

TJ Spartak Perštejn – GMM Jablonec nad Nisou 13:2. Branky domácí: 4x Lukáš Krok, 3x Jiří Novák, 3x Daniel Kasal, 2x Jiří Chmelan, Jakub Kiliján. Branky hosté: Mečíř Matěj, Mečíř Petr. Sestava domácí: Šlégr Václav (Lamichhane Bhimsen), Jiří Chmelan ©, Jakub Kiliján, Lukáš Krok, Nenad Veljkovič, Daniel Kasal, Jakub Süssmilch, Jiří Novák, Jaroslav Holman.