Více uvedl pořadatel z Měkass Vejprty Petr Kratochvíl. „O tento ples je vždy zájem, takže i letos se v sále sešlo téměř na tři stovky účastníků. K tanci i poslechu zahrál Charlie band, svými kouzly pak potěšil kouzelník Jan Vaidiš a o závěr se postaral DJ Daniel Šlechta. Lidé si akci užívali. A já už teď posílám další pozvání na 17. prosinec, kdy mohou zájemci přijít na Travesti show - Techtle Mechtle a kočky. Vstupenky zakoupíte v předprodeji v naší kanceláři,“ zve na další akci Petr Kratochvíl.

Mezi tanečníky byl také Radek Zelinka. „Musím ples pochválit, vydařil se, je tu decentní výzdoba, skvělá muzika, dokonce jsme i vyhráli v tombole. Kouzelník byl úžasný, skvělé triky. Řekl bych, že tu je jeden z nejhezčích sálů, co jsem kdy viděl. Za mě akce na jedničku, moc jsme si to tu s přáteli užili,“ uvedl Zelinka.

Starostka Jitka Gavdunová se těšila z úspěchu. „Já musím poděkovat všem, co se na přípravách podíleli, ples měl velmi vysokou úroveň a já si opravdu cením práce všech, ať už pana Volhejna a jeho kolegů, kteří připravili jedinečné technické zázemí včetně kreativně vytvořené grafiky na velkých LED obrazovkách rozmístěných po pódiu.  A samozřejmě, veliký dík patří také našim sponzorům, bez nich by to také nešlo. A konečně, nesmím zapomenout na úžasné vystupující, Charlie Band, který spolupracuje s hvězdami, jako je Helena Vondráčková a který si musel pro nás čtyřikrát měnit termín v kalendáři kvůli covidové pandemii. Tento úžasný ples je prostě výsledkem skvělé týmové spolupráce,“ usmívala se Jitka Gavdunová.

Martina Sihelská