Na našich webových stránkách je umístěna anketa ve dvou kategoriích, kde může široká veřejnost vybrat nejhezčí obrázek z řad mateřských škol a z řad I. stupně základních škol. Ankety - Oficiální stránky DSO Chomutovsko (dso-chomutovsko.cz) Hlasujte a podpořte svého favorita:-)

Máte možnost nejpozději do 14.6.2024. Jedná se o 3. ročník výtvarné soutěže na téma „Můj/Náš svět“ pro děti ve věku 4-11 let z obcí a měst Chomutovska, který organizujeme s podporou Nadace ČEZ. Cílem soutěže bylo vzbudit zájem dětí o své okolí. Děti nakreslily obrázek, který znázorňuje „Co by chtěly vidět, když se podívají z okna“.

„Absolutní vítěze vyhlásíme 25. června v 10 hodin v Chomutovské knihovně na vernisáži. Pro děti i jejich doprovod chystáme zábavné dopoledne opět v režii dětí. Od tohoto dne až do 31. srpna bude v knihovně probíhat výstava všech prací v dětském oddělení“, sdělila Ing. Lenka Kynčilová, manažerka Svazku.

Do soutěže se přihlásilo 40 školských zařízení. Rádi bychom touto cestou všem dětem, které se zapojily do soutěže, poděkovaly za krásné obrázky. Máme pro ně připravenu drobnou odměnu, kterou jim osobně předáme.

Gabriela Rousková Odborný garant MA21, DSO Chomutovsko