Svým novým moderním vzhledem zapadá mezi ostatní čezí weby, zákazníci ocení novou přehlednější strukturu  ai tzv. responzivitu přinesl s sebou několik změn: kromě novějšího a modernějšího administračního prostředí, které zjednoduší práci při úpravách webu, se umí stránky přizpůsobit (přizpůsobení webových stránek jakkoli velké obrazovce na noteboocích, tabletech ia mobilních telefonech (tzv. responzivita). Přechod na nový web, který má navíc i novou strukturu stránek se připravoval několik měsíců. Projekt byl náročný, protože se jedná o jeden z největších webůu Skupiny ČEZ s velkým množstvím odborných textů, odkazů a dokumentů, které bylo potřeba přenést.

Práce na uživatelsky příjemnějším a přehlednějším online prostředí budou pokračovat i nadále. Počátkem roku se připravujepřipravujeme pro uživatele webu novouá aplikacie pro vyhledávání a zobrazování plánovaných odstávek elektřiny a ve druhém čtvrtletí se mohou návštěvníci distribučního webu těšit na redesign a nové funkcionality také registrovaní uživatelé Distribučního portálu.

Věděli jste, že:

Návštěvnost webových stránek ČEZ Distribuce dosahuje více než 3,2 milionu zobrazení ročně.

Lidé nejčastěji hledají plánované odstávky, časy spínání HDO, sledují vývoj při vyhlašování mimořádných stavů, stahují si formuláře a pomocí on-line služeb si podávají žádosti o připojení, nahlašují stavy elektroměrů a registrují si oznamování odstávek elektřiny e-mailem nebo SMS.

ČEZ Distribuce, a. s., ze Skupiny ČEZ provozuje na území České republiky vedení v délce 165 834 km s 3,7 mil. odběrných míst. Společnost působí na území krajů Plzeňského, Karlovarského, Ústeckého, Středočeského, Libereckého, Královéhradeckého, Pardubického, Olomouckého, Moravskoslezského a částečně v kraji Zlínském a Vysočina. Postupnou modernizací, plánovanou rekonstrukcí zařízení distribuční soustavy a proaktivním přístupem stabilně zvyšuje a zajišťuje kvalitní a spolehlivé dodávky elektřiny a plní rostoucí požadavky zákazníků. Cílenými investicemi do distribučního zařízení je umožňován další rozvoj české ekonomiky a vytvářen prostor investorům a tím i novým pracovním místům v regionech.

Soňa Holingerová - mluvčí Skupiny ČEZ