Přes 1 600 nejlepších tanečníků ze 14 evropských zemí bude bojovat o tituly Mistrů Evropy v chomutovské sportovní hale ve dnech 24. - 26. června. Třídenní soutěž pojede v našlapaném harmonogramu od rána až do večera! Soutěžit se bude v disciplínách solo, duo, skupina a formace, a to od nejmenších mini kids až po nejzkušenější Adults 2. Finálové gala je každý den od 19:30, slavnostní nástup národů je na programu v sobotním galavečeru. Beethoveňáci mají svoje želízka v ohni každý den:


Pátek 24. června:
freestyle junior 1 - Klárka Zemanová a Séba Pinc
solo children - Leuška Romanová a Vivi Němečková
solo junior 2 - Adam Fric
solo adults 1A - Kačka Drdelová, Elda Francová, Niky Gajarská, Kája Ledvinková'
solo adults 1B - Alička Svobodová


Sobota 25. června:
duo children - Leuška Romanová+Vivi Němečková
solo mini kids - Baruška Gajarská
solo junior 1 - Klárka Zemanová, Nikitka Hrušecká, Séba Pinc
solo junior 2 - Terezka Schatzová
duo female adults - Ája Štejnarová+Alička Svobodová, Kačka Drdelová+Elda Francová
duo mixed adults - Niky Gajarská+Adam Fric
formation adults - hvk tým A PALÉ


Neděle 26. června:
freestyle adults - Ája Štejnarová
duo mini kids - Baruška Gajarská+Terezka Trhlíková
formation juniors - jvk tým B-WASABI

Doražte fandit našim borcům, budou to mít v obrovské konkurenci moc těžké! Ale všichni jsou natěšení a odhodlaní nechat na parketu všechno a především si po dlouhé pauze užít tu jedinečnou atmosféru mezinárodní soutěže!

Vstupenky na akci budou k dostání na kase ve sportovní hale, prodej začíná v pátek od 7.30 hodin. Ceny vstupenek: 1 den - 20 euro/500,- Kč - vstupenka na celý den včetně gala. Permanentka na 3 dny - 50 euro/1 250,- Kč - vstupenka na všechny 3 dny včetně gala. Gala vstupenka - 10 euro/250,- kč - vstup do haly od 19.00 v daný den.

Děkujeme všem za podporu našich tanečníků i nás, organizátorů - pořádat soutěž v těchto časech není ani trochu snadné, ale my do toho jdeme se vším, co máme - srdcem, energií a chutí zprostředkovat našim tanečníkům mezinárodní akci v domácím prostředí a na nejlepší možné úrovni! Moc se těšíme na všechny sportovní a taneční nadšence a na úžasnou atmosféru, kterou pro naše borce v hale vytvoříme!

Beethoven DC Chomutov